objetosc (1) Polecam super zabieg objetosc od nasady,wlosy bujne,fryzura sie trzyma... zadowolona dita - opinia (1) Polecam szczególnie Panią Agnieszkę która świetnie obcina włoski. dita Polecam (1) Jestem niezmiernie zadowolona zarówno z jakości usług jak i z obsługi. Co tu... M
polecam (1) Polecam ten salon, szczególnie Pana Krystiana, który za dużo nie gada czego... ASIA polecam (1) Jestem stałą i bardzo zadowoloną klientką tego Salonu. Polecam Panią Kasię,... m. Bardzo zadowolona klientka!!!! (1) Byłam wczoraj w salonie na farbowaniu włosów (2kolory) z obcięciem... Ania masakra!!! (1) Niestety, byłam tam. Przede wszystkim personelowi przydało by się, moim... jairenaija zadowolona (1) potrzebowalam zmiany i udalo sie wygladam super polecam Pania Sylwie... Gosia kolejny raz- super! (1) Pani Sylwia to naprawdę dobry fachowiec. Śliczny kolor i obcięcie :) zagnywacz Serdecznie polecam! (1) Bardzo serdecznie polecam salon Gabriel - szczególnie panią Agnieszkę, która... pq44 na zapałkę (1) Pierwsza moja wizyta w salonie Gabriel była jednocześnie OSTATNIĄ!!!... Karol nnie! (1) wszystko byloby w miare dobrze gdyby nie to ze cennik ktory wisi na drzwiach... klient załamka (1) dziś pozostawiłem tam 45 zł za krzywe wyciecie za uszami i brak zachowania... piotrek wyszłam zadowolona (1) Pani Sylwia robi naprawdę śliczne i twarzowe fryzury :) Już po raz kolejny... zagnywacz fryzjerzy (1) Świetni fryzjerzy pracują w tym salonie! Pierwszy raz poszłam tam w zeszłym... Muparta ups - opinia (1) ZDE4CYDOWANE NIE!!! NIE POLECAM skorzystania z usług w tym "saloonie", jedna... ups Jestem zadowolona ;) (1) Byłam u fryzjerki Sylwi, bardzo sympatyczna kobieta. Poprosiłam o modeling ze... Monika