Jest Pięknie

Restauracje

Gdańsk, ks. Leona Miszewskiego 12/13

Monika - ocena (1) Polecam ,jedzenie pyszne i świeże Monika Marcin S. - ocena (1) Bardzo fajnie miejsce ze świetnym jedzeniem. Zupa Borowikowa wyborna, schab z... Marcin S. Nancy Stebnicki - ocena (1) I finally made it here. Tried to go here in May but the had a booked event.... Nancy Stebnicki
Klaudia - ocena (1) Najlepsza obsługa i jedzenie Klaudia Czytelnik - ocena (1) Jedzenie nawet smaczne. Mimo wczesnej pory, nie było większości dań z karty.... Czytelnik Monika z rodziną - ocena (1) I było pięknie - kulinarnie - dania główne wyśmienite ( pierś z kaczki,... Monika z rodziną Marlena - ocena (1) Jedzonko i klimat prima sort! Wybrałam to miejsce na spędzenie urodzin mamy.... Marlena N - ocena (1) Rewelacyjne jedzenie. Mięso najwyższej jakości co czuć od pierwszego kęsa.... N Aleksandra - ocena (1) Świetne jedzenie warto odwiedzić to miejsce Aleksandra Asia - ocena (1) Bardzo smacznie i klimatycznie.Obsluga przemila. Asia Tomasz - ocena (1) Super gospodarz, zajefajne jedzenie, przystępne ceny no i cudowna atmosfera.... Tomasz Bogusia W. - ocena (1) Zupełnie niespodziewanie odkryłyśmy z siostrą perełkę wśród trójmiejskich... Bogusia W. Agnieszka - ocena (1) Atmosfera lokalu jest niesamowita, przyjaźnie - czujesz się jak w domu bez... Agnieszka Anne Polinski - ocena (1) We had delicious dinner at the restaurant. Tasty food & great service! Will... Anne Polinski Janette - ocena (1) Sehr leckeres Essen (selten so gut gegessen) , der Qualität des Essen... Janette Ewa - ocena (1) Przepyszne jedzenie, podane jak dzieło sztuki. W czasie oczekiwania podana... Ewa Września - ocena (1) Przepyszne jedzenie,fantastyczny Szef.Świetnie spędziliśmy czas przed koncertem. Września Zenek - ocena (1) Lokal klimatyczny,zorganizowałem żonie urodziny z których ja i goście byliśmy... Zenek Magdalena - ocena (1) Restauracja z pozoru niepozorna, bo schowana w ,,piwnicy". W środku piękny... Magdalena brydka - ocena (1) Pyszne jedzenie, spore porcje. Godne pochwały podejscie właściela, gdyż... brydka