Jest takie miejsce

Jak wszyscy wiemy kobiety chodzą do fryzjera i kosmetyczki nie tylko po to żeby ładnie wyglądać, ale również by rozładować stres i napięcie, oderwać się od szarości i ponuractwa, które szczególnie zimą daje się we znaki. Od prawie dwóch lat Świat Alicji jest dla mnie takim miejscem. Bardzo bogata oferta zabiegów, która pozwala na wybór w zależności od wieku i potrzeb, jednocześnie jest przystępna cenowo. Często można skorzystać z promocji i wtedy bardzo drogie, profesjonalne zabiegi nie nadwyrężają naszego budżetu.
Panie Alicja i Agnieszka są profesjonalistkami w swojej dziedzinie i doradzą jaki zabieg będzie dla nas odpowiedni.
Ja skorzystałam jak do tej pory z 4 rodzajów zabiegów w promocyjnej cenie i efekt końcowy jaki chciałam osiągnąć był zawsze widoczny. Natomiast moją fryzjerką jest Pani Iwonka i nareszcie mam fryzurę i kolor włosów dopasowany do mojej twarzy.
Zresztą obydwie w tym samym czasie trawiłyśmy do Świata Alicji. Ja aby skorzystać z usług, Pani Iwonka rozpocząć pracę w tym salonie.
Tylko raz się wyłamałam i pomyślałam, że mając salon fryzjerski blisko domu to zaoszczędzę czas i sprawdzę ceny. Efekt ? drożej o 25%, beznadziejna fryzura, nie mówiąc o kolorze. Dobrze,że Pani Iwonka mogła coś z tym zrobić i znowu zobaczyłam siebie.
Rozpisałam się, ale myślę że warto opisywać miejsca, które są warte polecenia. Świat Alicji moim zdaniem jest właśnie takim miejscem. Wszystkie Panie tam pracujące są bardzo sympatyczne, uśmiechnięte i miłe, które na koniec serdecznie pozdrawiam i życzę im wszystkiego najlepszego.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Jest takie miejsce

Sama mogę gorąco polecić usługi kosmetyczne - mają promocje do połowy marca na drogie zabiegi -50% i dzięki temu wykupiłam sobie zabiegi na buźkę aby do ślubu doprowadzić ją do normalnego stanu :) Dostałam fachową pomoc, poradę i chyba najważniejsze - Pani zaproponowała mi więcej zabiegów niż jeden (chodzi akurat o mikrodermabrazję) po cenie promocyjnej mimo że promocja się kończy. Dziękuję i polecam !!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0