NIE POLECAM (1) Manicure hybrydowy wykonany FATALNIE. Niedomalowane boki, odległość od skórek... NIEZADOWOLONA Brwi (1) Miła obsluga ,makijaz wykonany perfekcyjnie .Polecam Agnieszka polecam (1) Bardzo fachowa obsługa ,super zrobione brwi i dolne kreski.Przemila P.Alicja... Hania
manicure i pedicure (3) Skorzystałam z usług tego "salonu" za pośrednictwem groupona. Niestety... Niezadowolona klientka Nie polecam (1) Odradzam korzystania z usług makijażu permanentnego oczu !!! Po niecałym roku... Klientka Polecam! (1) Kobietki!! Groupon na makijaż permanentny dostalam w prezencie. Jestem już... Basia makijaż permanentny (18) hej czy może ktoś korzystal z oferty makijażu permanentnego w świecie alicji?... niezdecydowana POLECAM (1) "swiat alicji" makijaz pernamentny po raz kolejny jestem w 100%... iwona masakra (1) Witam, wykupiłam na grouponie manicure i pedicure oraz permanentny zabieg... Zawiedziona Makijaż permanentny? (1) Chodzi mi o kreske górna czy może któraś z Pań robiła sobie w osatnich... niezdecydowana ? POLECAM ! MAKIJAŻ PERMANENTNY ! (1) Zdecydowanie polecam! :) Makijaż permanentny brwi miałam robiony już dwa razy... Magda Makijaz permanentny (1) Serdecznie polecam Salon kosmetyczny Świat Alicji jestem bardzo zadowolona z... Aneta babka z pasją (1) Pani Alicja to kobieta której można zaufać drogie Panie :) polecam z własnego... Sandra makijaż permanentny (1) makijaż nie jest trwały po 2 mc blaknie pani która robiła makijaż nie... ninka Nie polecam (1) Ja odwiedziłam ten salon, aby wydepilować całe nogi + strefa bikini oraz... ola Barrrrrrrrrrrrrrdzo zadowolona!!! (1) Witam, u Pani Alicji zrobiłam sobie makijaż pernamentny brwi. Jestem MEGA... Ania makijaz permanentny (1) witam, poddalam sie zabiegowi wykonania makijazu permanentnego ok. miesiac... ania makijaz permanentny (1) co tu duzo pisac, poddalam sie zabiegowi na obie kreski i brwi, jestem... ania MAKIJAŻ PEMANANTY (1) Chciałam zaznaczyć iż robiłam sobie ten zabieg w wakacje i nawet za taką cenę... Agnieszka Polecam (1) Wykonalam makijaz pernamentny brwi z polecenia kolezanki, ktora rowniez... Karolina