joanna - opinia (1) mimo to ze jestem starsza kobieto p.Monika ktora tam od niedawna pracuje... joanna Mikrodermabrazja (1) Witam mimo 25 lat poddalam sie zabiegowi mikrodermabrazji,ktora w moim... Ania :) (1) Salon super, ceny przestepne. Korzystalam z fryzjera, depilacji, rolleticu,... Kasia
nie bardzo :/ (1) Panie fryzjerki wykonują swoje zadania od niechcenia, rzucają dziwne... rozczarowana Obsługa, jakość, itp. (1) Po pierwsze co nie podobało mi się najbardziej to to, że kiedy właścicielka... "Reklama to nie wszystko" .Klien USTA NA STAŁE (1) Wykonanie bardzo dokładne,zabieg prawie bezbolesny,efekt 100%Polecam p.Monikę... Małgosia MAGDA - opinia (1) SUPERRRRRR milo i przyjemnie.Jak w domu;-) MAGDA akryl (1) podzielam zdanie pani poniżej, też robiłam sobie tam paznokietki i są... kasia ;) (1) robiłam sobie w tym salonie paznokcie, stwierdzam że to najładniejszy akryl... Anna rolletic i fotoepilacja. (1) Jestem bardzo zadowolona z zabiegu fotoepilacji polecam go wszystkim ktorzy... ewa Oczyszczanie i zabieg fotoepilacji (2) Witam. Miałam przeprowadzonie w salonie dwa zabiegi: - Oczyszczanie -... Elżbieta Permanentny makijaż (1) Podzielam opinię pani ,która wyzej napisala o makijażu na stałe.... Irena