Fryzjerka - pani G. -STRZEŻCIE SIĘ! (1) Znajomi ostrzegali mnie przed fryzjerką - panią G. Wszyscy narzekali i... załamana Z czystym sercem polecam :) (1) Witam... czytając niektóre opinie nie mogę się nadziwić jak można nie być... Agnieszka dot, wypowiedzi XI wiek (1) kochaniutka w XI wieku to nawet nie marzyli o czyms takim jak solarium.... lucyna budzinska
SYLWESTER (1) na sylwestra wybieralam sie na bal dziewczyny ze swiata alicji zajely sie mna... lucyna budzinska nie polecam (2) przed wizyta czytalam opinie na stronie internetowej.... niestety moja wizyta... klientka Stała klientka - opinia (1) Nie zgadzam się z opinią mojej poprzedniczki.,...Nie liczy się wygląd łóżka... Stała klientka lucyna budzinska - opinia (2) u alicji jest super obsluga fachowa kozystam z salonu od ok.roku nigdy nie... lucyna budzinska Gorąco polecam! (1) Pani Alicja, właścicielka salonu, bardzo sympatyczna i komunikatywna osoba.... Marta Polecam!!!! (1) Rok temu w czerwcu urodziłam drugie dzieciątko i postanowiłam po porodzie... Sylwia Kot Super salon (1) Korzystam z róznych usług w tym zakładzie od kilku lat i nie mogę powiedzieć... Ewa mezoterapia (1) Witam , Skorzystałam z tego zabiegu trzy razy a już jest zauważalna... Ania zadowolona klientka (1) zadowolona klientka klientka Polecam gorąco! (1) Dziś skorzystałam z zabiegu u Pani Agnieszki. Jest to najlepsze miejsce,... Sylwia brzusio (2) chodze na fotoepilacje ladnych pare tygodni i musze przyznac ze moj brzusio... Maëva Męskie cięcie... kiepsko to wygląda (1) Dałem szanse Światu Alicji bo był blisko i w sumie moja fryzura nie jest zbyt... Rafał Zawiedziona - opinia (1) umówiłam się kilka dni temu na manicure, nie mieszkam na przymorzu-specjalnie... Zawiedziona bardzo fajnie (1) a ja sie nie zgodze z pania ponizej, bylam 3 razy na solarium a efekty sa... asia Oj nie bardzo... (1) Solarium - sredniowiecze (stare, slabe, malo miejsca na przebranie bez... NIEZADOWOLONA Fotoepilacja (1) Chciałabym podzielić sie opinia odnośnie fotoepilacji...jesli ktokolwiek ma... Dorota Mikrodermabrazja (1) Właśnie jestem po Mikrodermabrazji i Fotodepilacji nóg i bikini którą... Grażyna