Pedicure i manicure (1) Trafiłam do tego salonu przez OKAZika. Nie jestem laikiem jeśli chodzi o... Karolina raczej tam nie wrócę. (2) Kupiłam na okaziku kupon na pedicure i manicure. Jedyny plus to bardzo... niezbyt zadowolona woskowanie (2) stanowczo nie polecam! usługa wykonana niedbale, próbowano mi wmówić że to... gość
JESTEM NA TAK!!!!!!!!!!!!!!! (1) Jezdze ponad 80 km z mojego rodzinnego miasta do salonu pani Ali wiec cos w... Ania Hel salon z profesjonalna i mila obsluga (1) Mialam tzn.serie zabiegow na cellulit w tym salonie i musze przyznac ze... Miroslawa Banach Polecam (1) dziś byłam na oczyszczaniu twarzy, było troszke pracy bo miałam chyba tam... Emi fryzjerstwo (4) Byłam kilkukrotnym klientem tego centrum urody i muszę przyznać ,że to był... klientka ojoj (1) Chyba konkurencja zabrala sie za dodawanie komentarzy :) Prosze mi wybaczyc... Weronika relaks (1) Witam, jestem stala klientka tego gabinetu i chce podzielic sie moja opinia z... Kaska Nie polecam uslug kosmetycznych u P.Alicji (1) Wielokrotnie korzystałam z usług P.Agnieszki, naprawdę dobra kosmetyczka.... Nieusatysfakcjonowana Zadowolona klientka (1) Korzystam z salonu Pani Alicji od 2008roku - głównie z mikordermabrazji... Magda SALON Z KLIMATEM (1) Jestem stała klientką salonu, od lat. Znam doskonale cały personel i... p.Monika ok (1) fajne babki, miła obsługa, fajna atmosfera. Ewa Lucyna B - opinia (1) Jestem klientka od dwoch lat i zawsze wychodze zachwycona.Pani Alu gabinet... Lucyna B Cos się chyba popsuło... (1) Jestem klientką od ponad roku więc nie będzie to wypowiedź z serii-mam zły... Joanna Nie polecam depilacji woskiem w tym salonie (1) Byłam w tym salonie dwukrotnie na depilacji woskiem całych nóg. Za każdym... Ewa fryzjerstwo (1) Dzis po raz kolejny odwiedziłam salon robiąc sobie baleyage i jestem... zadowolona klientka pomyłka (2) Zabieg kosmetyczny wykonany na nieoczyszczonej twarzy! Nic, zero! Na pytanie... Mirka Jest takie miejsce (2) Jak wszyscy wiemy kobiety chodzą do fryzjera i kosmetyczki nie tylko po to... Małgorzata B. Polecamy. (1) Jesteśmy stałymi klijentkami tego salonu ze względu na Panią B. :) Wspaniała... Beti i Małgosia