Byłam w tym salonie dwukrotnie na depilacji woskiem całych nóg. Za każdym razem zabieg wykonywała inna Pani (obie z resztą bardzo miłe).
Wszystko byłoby OK, gdyby nie jakość depilacji. Za pierwszym razem obsługiwała mnie Pani w krótkich blond włosach i miałam wrażenie, że włosy zostały pourywane. Poza tym zrobiła to dość szybko i sprawnie.
Pomyślałam, że może mi się wydaje i poszłam tam po raz drugi (i w tym przypadku ostatni). Tym razem trafiłam do Pani w rudych dłuższych włosach. Była miła, ale chyba robiła to pierwszy raz. Mogłabym przeżyć długość zabiegu, gdyby nie to, że nakładała wosk i zapominała o nim, po czym na niego natrafiała i zrywała zimny (do tej pory mam blizny, bo wosk nie chciał zejść i skóra została podrażniona - wyglądała jak poparzona i schodziła w tym miejscu). Na prawdę nie polecam depilacji woskiem.
Dodatkowo klimat panujący w salonie jest beznadziejny. Jeśli ktoś chciałby iść do salonu kosmetycznego, żeby się odprężyć i wyciszyć, zrelaksować, to powinien to miejsce omijać szerokim łukiem. Ciągłe plotki pań tam pracujących, gwar i hałas oraz zapach akrylu do paznokci zupełnie psują atmosferę. Ale to już kwestia raczej lokalu, w którym znajduje się ten