JoEmi Home

Aranżacja wnętrz

Gdańsk, al. gen. Józefa Hallera 118/4

Michał - ocena (1) Moja opinia jako inwestora jest jak najbardziej pozytywna. świetne podejście... Michał Tomasz - ocena (1) Serdecznie polecam usługi biura, a przede wszystkim p. Jolę. Projekt pod... Tomasz Andrzej Turowski - opinia (2) Skorzystaliśmy z pomocy Pań architektek przy remoncie mieszkania w 2020... Andrzej Turowski
Kamil Woźniak - opinia (2) Profesjonalne i rzetelne biuro projektowe, doskonałe projekty wnętrz. Dobry... Kamil Woźniak O.O. - opinia (2) Z pomocy Biura skorzystałam już dwukrotnie. Po raz pierwszy przy remoncie... O.O. Wojtek - opinia (1) Bardzo polecam to biuro za zaangażowanie i profesjonalizm. Panie odpowiadały... Wojtek Marzenka i Piotrek - opinia (1) Polecamy wszystkim serdecznie JoEmi Home projekt domu zachwyca, współpraca... Marzenka i Piotrek Magda M. - opinia (1) Panie Emilia i Jola to prawdziwe profesjonalistki. Aranżacja domu została w... Magda M. Agnieszka - opinia (1) Z usług JoEmi Home Aranżacja wnętrz korzystałam przy okazji projektowania... Agnieszka Marlena - opinia (1) Jestem zachwycona pomysłami i aranżacjami JoEmi Home. Moje mieszkanie w... Marlena Paulina - opinia (1) Jestem zachwycona. Dzięki JoEmi Home Aranżacja Wnętrz mamy cudowne... Paulina Agata - opinia (1) Jedyne, czego żałuję to tego, że współpracę z JoEmi Home rozpoczęłam zbyt... Agata Adam - opinia (1) Jestem bardzo zadowolony z pomocy Pań. Potrzebowałem rzutu elektryki i... Adam zadowolona - opinia (1) Jesteśmy bardzo zadowoleni z usług. Wypracowanie pierwszej koncepcji zastało... zadowolona Paweł - opinia (1) Polecam bardzo biuro projektowe. Z mieszkania, którego projekt był mało... Paweł Agnieszka - opinia (2) Pani Jola to Czarodziejka. Poznałam Ją, gdy 2 dni przed podpisaniem umowy z... Agnieszka Edyta - opinia (1) Bardzo profesjonalne i fachowe podejście, ciekawe i nietuzinkowe pomysły.... Edyta