Po ponad roku bezskutecznych starań o ciążę i lekceważenia problemu przez lekarzy, trafiłam do Pana Doktora Mariusza Piątkowskiego. Otrzymałam wyczerpującą informację dotyczącą sytuacji i planowanego dalszego postępowania. Pan Doktor włączył odpowiednie leki. Z wielkim wyczuciem informował o ewentualnych dalszych krokach w przypadku niepowodzenia zastosowanej terapii. W trakcie leczenia zdarzały się momenty kiedy traciłam wiarę w sens leczenia, co okazało się nieuzasadnione - po roku udało się.
Pan Doktor prowadził moją ciążę. Całą czas czułam się bezpiecznie pod opieką Doktora, który niezwłocznie reagował na wszystkie niepokojące objawy.

Z całego serca polecam Pana Doktora parom, które walczą o zajście w ciąże. Rzeczowe podejście Doktora przyniosło mi ukojenie po wielu odbytych u innych lekarzy wizytach, podczas których miałam poczucie, że mój problem jest bagatelizowany.

Z całego serca dziękuję Panu Doktorowi za pomoc w zajściu w wyczekaną ciążę oraz jej skuteczne prowadzenie. Nie ma słów, które są w stanie wyrazić moją wdzięczność. Mam nadzieję, że ten komentarz pomoże innym paniom, które bezskutecznie walczą i szukają wsparcia i fachowej pomocy.