Ewa - opinia (1) Nasza wizyta u pani Joanny była jednorazowa, chcieliśmy zasięgnąć porady w... Ewa Iwona - opinia (1) Dziękujemy pani Joannie za cierpliwość, zrozumienie i pomoc w sprawie naszej... Iwona Marta i Wojtek - opinia (1) Zgłosiliśmy się do Pani Joanny w sprawie naszego syna, który nie chciał... Marta i Wojtek
Natalia - opinia (1) Pani Joanna pomogła nam, gdy córka miała kilkudniowe zaparcia, a ze strony... Natalia Monika - opinia (1) Bylam u Pani Asi z corka, ktora nie wiedziala do jakiej szkoly sie udac, o... Monika Renata i Grzegorz - opinia (1) Nasze 14-letnie dziecko miało problem z którym nie chciało się podzielić z... Renata i Grzegorz Monika i Grzegorz - opinia (1) Przyszliśmy do pani Joanny z dwoma synami, którzy naszym zdaniem wykazywali... Monika i Grzegorz Ewelina - opinia (1) Pani Asia pomogła nam przeprowadzić bezpiecznie dzieci przez nasz rozwód.... Ewelina Helena - opinia (1) Pani Asia to bardzo przyjazny psycholog. Moje dwie còrki bały się pòjść na... Helena Psycholog w Gdyni dla dzieci i młodzieży (3) Pani Joasia Rosielewska to psycholog z dużym doświadczeniem w pracy z dziećmi... Ewa Pomoc dla dziecka. (1) Już po pierwszej wizycie poczułam ogromne wsparcie i ulgę, że tym razem... Patrycja Najlepszy Psycholog dla dzieci i młodzieży! (1) Dziękuję Pani Joasi za rozwiązanie naszych największych problemów, jestem... Weronika Wspaniała psycholog! (1) Nigdy jeszcze nie spotkałam tak miłej, empatycznej i życzliwej osoby. Pani... Ewa Pomoc psychologiczna dla nastolatki. (1) Pani Joasia to profesjonalna i jednocześnie miła, sympatyczna osoba. Bardzo... Iwona Dziękujemy za pomoc Pani Asiu :) (1) Panią Asię poleciła mi znajoma, która również przechodziła ciężki okres ze... Kinga Bardzo dobry psycholog! (1) Polecamy Panią Joasię z pełną odpowiedzialnością. Ma doskonałe podejście do... Edyta i Andrzej Podziękowania dla Pani Joanny Rosielewskiej (1) Trafiłam do Pani Joanny Rosielewskiej z moim 10 letnim synem, który miał... Patrycja Wspaniała Psycholog! (1) Przemiła, kompetentna, wysłucha, wesprze i pomoże :). Ogromnie ciepła i... Natalia Pomoc dla nastolatka. (1) Zgłosiłam się po poradę do Pani Asi ponieważ miałam bardzo duży problem z... Natalia Podziękowania dla Pani Joasi. (1) Panią psycholog Joasię szczerze polecam wszystkim, którzy mają problemy z... Aleksandra