Psycholog w Gdyni (1) Pani Joasia bardzo dobrze nawiązuje kontakt z dzieckiem, potrafi zbudować... Natalia Wspaniała Psycholog! (1) Pani Asia to ciepła, serdeczna, rozumiejąca, NAPRAWDĘ słuchająca pacjenta... Tata Szymona Psycholog dla dzieci z powołaniem. (1) Pani psycholog dostaje od wszystkich 6 gwiazdek, wcale mnie to nie dziwi i... Iwona
Problem rozwiazany :) (1) Pani Joasia jest bardzo rzeczowa, dokładna i uprzejma. Dokładnie słucha,... Michalina Dziękuję że pomoc :) (1) Po długich i intensywnych poszukiwaniach dobrego psychologa dla dziecka... Anna Pomoc psychologiczna dla dzieci i młodzieży w Gdyni - opinia. (1) Jestem w pełni uznania dla Pani psycholog. Podejście pierwsza klasa!... Anna Psycholog dziecięcy w Gdyni. (1) Najlepsza psycholog dziecięca! Potrafi słuchać, ma niesamowicie trafne... Alicja Pomoc psychologiczna w Gdyni. (1) Pani Joasia to osoba szalenie profesjonalna!!! Otworzyła mi oczy na to czego... Aneta Pomoc psychologiczna na najwyższym poziomie. (1) Pani Joasia jest ekspertem i znakomitą specjalistką. Cenię Ją za... Kasia W. Wspaniała psycholog!!! (1) Najlepsza psycholog na całym świecie :) Pani Joanno bardzo dziękuję za pomoc... Aneta Gorąco polecam Panią Joasię. (1) Jeśli ktoś szuka sympatycznego, bezpośredniego i kontaktowego psychologa dla... Mama Ewy Psycholog dzieci i młodzieży - polecam. (1) Pani Joasia to wspaniały psycholog. Jeśli ktoś walczy z depresją dziecięcą to... Rodzice Paulinki Psycholog dziedzi i młodzieży - Polecamy. (1) Jeśli ktoś z Państwa szuka psychologa godnego polecenia to z całego serca... Rodzice Adasia Dziękuję :) (1) Dziękuję pani Joannie za znalezienie sedna problemu, z którym od lat borykał... Marta Pomoc psychologoiczna - Polecam! (1) Spotkania z Panią Joanną bardzo pomogły mojemu 7 letniemu synkowi. Czuję się... Kasia Wspaniała Psycholog :) (1) Jestem bardzo zadowolona ze spotkań z Panią Joasią. Jedyna osoba, która była... Kasia Dziękuję za pomoc. (1) Pani Joasia w niepowtarzalny sposób potrafi nawiązać kontakt z nastolatką.... Monika Przesympatyczna psycholog!!! (1) Polecam z całego serca! To pierwszy psycholog, który konkretnie i... Ania Psycholog dziecięcy w Gdyni. Bardzo polecam. (1) Panią Joasię poznaliśmy pół roku temu, syn od pierwszych zajęć pokochał panią... Ewelina Wspaniały psycholog! (1) Pani Joasia to wspaniały psycholog, posiadający ogromną wiedzę i... Ala