Polecam z calego serducha!!! (1) W wyborze fryzjera/salonu zwracam uwage na indywidualne podejscie, poswiecony... Kobieta 30-40 Fryzjerstwo przez duże F (1) Jeszcze nigdy nie spotkałem się z tak profesjonalnym salonem fryzjerskim. Nie... Darek A. Bardzo polecam :) (1) Bardzo polecam usługi u Pani Karoliny, którą jest profesjonalistka. Widać,... AgnieszkaL.
Witam (2) Polecam serdecznie ten gabinet. Ogromnym atutem dla mnie jest normalność,... Sylwia Gorąco polecam (1) Do salonu trafiłam za namową koleżanki z pracy. Bardzo profesjonalna obsługa.... Ania Serdecznie Polecam (1) Dziś byłam ponownie w Autorskiej Pracowni Fryzjerskiej i Kosmetyki Joanny... Anna Joanna Tyszer Autorska Pracownia Fryzjerska (1) Polecam ten salon. Pan Sebastian jest profesjonalista bardzo kreatywnym.... Joanna Fila Zdecydowanie Polecaaam ! (1) Jeśli ktoś szuka fryzjerki do upięcia ślubnego, to serdecznie polecam Asię.... Paulina i Mateusz Można zaufać (1) Narzeczona szukała nowego fryzjera po wpadce ostatniego. Trafiła do Pani... Bartwk Cudownie! Po prostu... (1) Bardzo długo szukałam zaufanego fryzjera, który zrozumie moje oczekiwania i... Kasia Bardzo polecam (1) Salon bardzo przyjazny, z fajną atmosferą. Mój ulubiony fryzjer Sebastian... Agnieszka Polecam ! (1) Świetna i profesjonalna obsługa. Najlepsze cięcie oczywiście u Pana... Karol Wspaniale miejsce (1) Wspaniałe, industrialne wnętrza, świetna muzyka w tle, orzeźwiający klimat i... Wiola