Joanna - opinia

Temat dostępny też na forum: Szkoła Podstawowa Jezuitów
Bardzo niski poziom. Do szkoły przyjmą każdego, kto płaci czesne. Ucznia z oceną naganną z poprzedniej szkoły, ze średnią 2.5. Problem jest potem dostać się gdzieś do dobrej szkoły średniej w Gdyni, bo poziom jest niski. Dużo osób przenosi dzieci do innych szkół. Wydawało się, że to będzie dobra szkoła. Budynek ładny. Dobre warunki. Tylko dlaczego w ciągu ostatnich 3 lat odeszło z tej szkoły tylu nauczycieli, dlaczego inni zapowiadają, że odejdą do szkoły państwowej i faktycznie odchodzą. Co się tam dzieje?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

O czym pani pisze? skąd takie informacje? Szkoła podstawowa istnieje 2,5 roku,więc na jakiej podstawie nisko ocenia pani poziom, skoro raz dopiero zdawany był egzamin ośmioklasisty i został zdany bardzo dobrze???.
Do jakiej klasy przyjęto ucznia ze średnią 2,5 i zachowaniem nagannym??
Jestem rodzicem , który ma dziecko w tej szkole. Przenosiny zdarzają się sporadycznie, najczęściej przez zmianę miejsca zamieszkania. Rotacja nauczycieli??? Gdzie jej nie ma , nauczyciele zmieniają zawód , czy miejsce pracy, tak jak każda inna grupa zawodowa, z różnych powodów. Pani opinia jest bardzo nierzetelna delikatnie mówiąc.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Zastanawiam się, czy to komentarz prawdziwego rodzica, czy może konkurencji? Moje dziecko dostało się do szkoły, do której chciało. Duża w tym zasługa tej szkoły. Pomoc psychologa i otwartość nauczycieli na indywidualną pomoc była niezastąpiona. Nie wiem, w której szkole mogłabym liczyć na tak wiele. Poziom proponuję sprawdzić w statystykach, bo to konkretne liczby. A odchodzący nauczyciele, szkoła jest wymagająca nie tylko dla uczniów ale i dla nauczycieli. Jeżeli ktoś nie chce się angażować, niech idzie do szkoły powszechnej, gdzie wymaga się mniej!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1