Ewa - ocena (1) Nie jesteśmy zadowoleni ze szkoły. Brak indywidualnego podejścia do dziecka i... Ewa Karolina - ocena (1) Najlepsza szkoła w mieście! Świetna kadra, doskonałe podejście do ucznia.... Karolina Daga - ocena (1) Bardzo dobra szkoła ze świetnym zapleczem pedagogicznym! Uczą tu nauczyciele... Daga
Grażyna - ocena (2) Bardzo fajna szkola. Nauczyciele pozytywnie nastawieni i widać , że pracują z... Grażyna Tata - ocena (1) Wynik Szkoły dla Dziewcząt w rankingu trojmiasto.pl to nie przypadek. Świetna... Tata Lena - ocena (1) Odradzam naukę w tej szkole. Grono pedagogiczne olewa problemy, które są w 1... Lena Anna - ocena (1) Budynek ruina, teren dookoła szkoda słów. Szkoła niby trzyma poziom ale tylko... Anna Piotr - ocena (1) Fajna szkoła. Mój syn lubi do niej chodzić, dobrze się tam czuje a to... Piotr Maria - ocena (1) Szkoła jak inne, moje dziecko zadowolone. Maria Katarzyna - ocena (1) Zaangażowana kadra, przyjazna atmosfera, szeroka oferta, dużo inicjatyw. Katarzyna Katarzyna - ocena (1) Ta szkoła jest taka idealna ale, ktoś zaczepia się. Katarzyna Olga - ocena (1) Z całego serca polecam tę szkołę! Czujemy się tam jak w domu, ale przede... Olga Lena - ocena (1) Cudowna szkoła zmieniłam szkołę na tą(wcześniej byłam w prywatnej i było... Lena Grzegorz Onoszko - opinia (2) Szkoła choć mała to może dzięki temu ma rodzinną atmosferę. Bardzo dba o... Grzegorz Onoszko Cherry Moon - ocena (1) Nie miła atmosfera, bardzo niski poziom nauczania, niektórzy nauczyciele są... Cherry Moon Wanda - ocena (1) Pierwsze wrażenie wspaniałe, aprtnerski układ między ucziem a nauczycielami,... Wanda Uczennica - ocena (1) W tej szkole zawsze jest miło Uczennica Anna - ocena (1) Bardzo dobra szkoła. Wysoki poziom nauczania. Dużo zajęć dodatkowych do... Anna Tika - ocena (1) Po zmianie szkoły na sp1 w sopocie w końcu dziecko przychodzi zadowolone ze... Tika Były uczeń obecny rodzic - ocena (1) Dramat szkoła XXI wiek a dzieciaki zamiast mieć szafki w szkole to targają... Były uczeń obecny rodzic