Super Mama - opinia (1) Muszę pochwalić tą szkołę za świetne podejście do nauki online;) Poradzili... Super Mama rodzic - opinia (1) w tych trudnych czasach szkoła w pełni się odnalazła. Szybko i sprawnie... rodzic
Szkoła podstawowa nr 17 (2) Nie polecam. Wiczka
neo - opinia (1) Od razu zauważyliśmy świetną atmosferę w szkole, grupy zajęciowe nie są duże,... neo Przyjazna szkoła (2) Sama chodziłam do tej szkoły i bardzo miło wspominam ten czas. Moja córka już... MK Elżbieta W. - opinia (1) Od razu po przedszkolu zapisaliśmy tu córkę właśnie do szkoły podstawowej. Od... Elżbieta W. Mama - opinia (1) Fantastyczna Pani Edyta Zegarlicka prowadząca klasę w której jest moja córka.... Mama Mama dwóch uczennic - opinia (1) To szkola, w której indywidualne podejście nie jest tylko sloganem... Mama dwóch uczennic AP - opinia (1) Bardzo słaba szkoła ogólnie to nie polecam AP Grzegorz - opinia (1) Bardzo podoba mi się to miejsce, gdzie panuje rodzinna, otwarta, tolerancyjna... Grzegorz Rodzic - opinia (1) Szkoła o bardzo wysokim poziomie nauczania. Przyjazna dzieciom. Kadra... Rodzic R - opinia (1) Kocham Szkółę Podstawową Lokomotywa! Moja 3 dzieci tam kwitnie, pod okiem... R Janusz - opinia (1) Szkoła o bardzo wysokim poziomie nauczania, niestety nauczyciele wpisują... Janusz Jacek - opinia (1) Nie polecam tej szkoły. Dzieci nie maja zaufania do nauczycieli, nie maja... Jacek Wanda - opinia (1) Uważam jako matka zerówkowicza, że w tej szkole dba się o dziecko, pielęgnuje... Wanda Źle się dzieje!!! (7) Proszę sprawdzić ile ta szkola szuka nauczycieli... wczoraj widziałam, że... Poirytowani rodzice Mama - opinia (1) Jestem bardzo zadowolona, że moje córki mają szansę uczęszczać do tej szkoły.... Mama Rodzic - opinia (1) Świetna szkoła. Nauczycielki z troską podchodzą do każdej uczennicy,... Rodzic Merkuriusz - opinia (2) Z tymi pochwałami to bym nie przesadzał .... Szkoła nie ma... Merkuriusz Joanna - opinia (2) Bardzo niski poziom. Do szkoły przyjmą każdego, kto płaci czesne. Ucznia z... Joanna