Kucher - opinia (1) Polecam serdecznie!!!!!!! Na prawdę, szkoła super! Dyrektor dba o szkole!... Kucher Magda - opinia (1) Wspaniała szkoła z rodzinną atmosferą, polecam ! Magda rodzic - opinia (1) Praca na zmiany. Budynek niedostosowany do takiej dużej ilości uczniów.... rodzic
Kamil i Emilia - opinia (1) Jesteśmy związani z Fregatą od ponad dziewięciu lat. Wybór tej szkoły okazał... Kamil i Emilia Kamila Ś. - opinia (1) Napiszę krótko - po przeniesieniu dziecka do SP 86 żałuję decyzji. Tęsknimy :) Kamila Ś. Agnieszka Pawlak - opinia (1) Chciałam ale niestety nie mogę nic dobrego o tej szkole napisać. Kompletny... Agnieszka Pawlak Sylwia - opinia (1) Fajne miejsce i super kadra. Dużo zajęć dodatkowych, których nie ma w innych... Sylwia Rodzic - opinia (1) Najlepsza szkoła pod słońcem. Dzieci nie chcą wychodzić do domu. Polecam... Rodzic KH - opinia (1) Cudowna szkoła, w której dzieci od najmłodszych lat traktowane sa z... KH Rodzic - opinia (1) Mamy dzieci w tej szkole od wielu lat. Szkoła ta jest dobrym miejscem,... Rodzic Opiekun - opinia (1) Nie polecam i trzymajcie dzieci z daleka od tej szkoły. Pani od angielskiego... Opiekun Mama z ósmej klasy - opinia (1) Wiele lat temu podjęliśmy decyzję o posłaniu pierwszego dziecka do Kaziuków.... Mama z ósmej klasy Matka - opinia (1) Słabe reakcje na agresje. Poziom jak poziom, jak dziecko chce się uczyć to... Matka Sabina - opinia (1) Zarządzanie tragiczne, dzieci najmniej ważne, woźne bardzo niemiłe, tak do... Sabina Mama małego Kaziuka - opinia (1) Polecam Kaziuki. Do szkoły przeniosłam córkę ze szkoły rejonowej, ktora... Mama małego Kaziuka Junona - opinia (1) Świetna lokalizacja, blisko lasu i super nauczyciele! Junona Anna F. - opinia (1) Jako rodzic serdecznie polecam dobry kontakt z nauczycielami pani od... Anna F. angelika - opinia (1) Od kilkunastu lat jak i do tej pory, jest to Najlepsza Szkoła z jaką się... angelika angelika - opinia (1) Od kilkunastu lat jak i do tej pory, jest to Najlepsza Szkoła z jaką się... angelika rodzic - opinia (1) Klasa 2, dzieci trzy dni pod rząd w szkole zajęcia do 16.15, z powodu przerw... rodzic