Alicja - opinia (2) Szkoła kameralna, z wartościami, wysoki poziom nauczania, o czym świadczą... Alicja Marta - opinia (1) Dziecko chodzi do szkoły z wielką frajdą. Podejście nauczycieli na njawyższym... Marta Paweł - opinia (1) Nie polecam. Przy podpisywaniu umowy z p.o. dyrektora p. Aleksandrą Tymczuk... Paweł
Magda - opinia (1) Zarówno syn jak i ja jesteśmy bardzo zadowoleni. Przemiłe panie nauczycielki,... Magda Vera - opinia (1) Szkoła bezpłatna, gro zajęć dodatkowych, a niejedna prywatna nie ma takich... Vera Rodzic - opinia (1) Serdecznie polecam szkołę. Najlepsze wyposażenie zarówno w sprzęt edukacyjny... Rodzic Rodzic - opinia (1) Polecam serdecznie szkołę. Dużo ciekawych zajęć dodatkowych. Mnóstwo... Rodzic a. - opinia (1) Przez długi czas rozważaliśmy wybór szkoły dla córki. Decydującym kryterium... a. Iza - opinia (1) W szkole im. Św. Kazimierza moje dzieci spotkała ogromna życzliwość ze strony... Iza rodzice - opinia (1) Z perspektywy 2 lat mogę powiedzieć, że to najlepszy wybór jaki mogliśmy... rodzice mama - opinia (1) Z pełnym przekonaniem polecam szkołę. Moje dziecko jest zadowolone, lubi... mama AS - opinia (1) Bardzo lubię moją szkołę. Chętnie do niej chodzę. AS Rodzic - opinia (1) Po zerówce w publicznej szkole bardzo miłe zaskoczenie - bardzo dobry kontakt... Rodzic Łukasz - opinia (1) Świetna szkoła. Nauczyciele kompetentni, ale przede wszystkim bardzo... Łukasz Mama Chłopca - opinia (1) p.Dyrektor nie umie odpowiadać podczas rekrutacji na niewygodne pytania,... Mama Chłopca Jolanta - opinia (1) Moje dzieci uczęszczały do tego liceum. Szkoła jest bezpieczna, kameralna, a... Jolanta Mama ucznia - opinia (1) Szkoła na bardzo wysokim poziomie, świadczą o tym wyniki egzaminów zdanych... Mama ucznia tttt - opinia (1) Brak słów. Poziom zamiatania pod dywan, manipulacji i ignorowania problemów... tttt absolwent 22 - opinia (1) Szkoła przyjazna uczniom, nauczyciele wspierający i ucznia i rodzica. Bardzo... absolwent 22 Mama ucznia - opinia (1) Kameralna szkoła, ogromne wsparcie ucznia zarówno psychologiczne jak i... Mama ucznia