Tika - ocena (1) Po zmianie szkoły na sp1 w sopocie w końcu dziecko przychodzi zadowolone ze... Tika Były uczeń obecny rodzic - ocena (1) Dramat szkoła XXI wiek a dzieciaki zamiast mieć szafki w szkole to targają... Były uczeń obecny rodzic Karolina - opinia (2) Nie polecam tej szkoły,moja córka się w niej uczy. I niestety,nauczyciele... Karolina
J7uttrrtu - ocena (1) Ta szkoła nie zasługuje nawet na 1 gwiazdkę. Tam panuje zasada "dzieci i ryby... J7uttrrtu Agnieszka - ocena (1) Bardzo dobra szkoła zapewniająca edukację na wysokim poziomie i wsparcie ze... Agnieszka NieZadowolony - ocena (2) Szkoła nie interesuje się uczniami, oraz wydarzeniami które dzieją się wśród... NieZadowolony . - ocena (1) Tragiczna szkoła z koszmarnym systemem edukacyjnym, słabą kadrą dydaktyczną... . Julia - ocena (1) Szkoła może była by super gdyby nie ludzkie godziny do 18!!! kto to wymyśla ?... Julia Klara - ocena (1) Godna polecenia, kameralna szkoła, pełna zaangażowanych w pracę nauczycieli.... Klara Roman Lutsiv - opinia (3) Nasze córki uczęszczają do szkoły przez 5 lat. W tym czasie zmieniła się... Roman Lutsiv Robi - opinia (2) Nauczyciele nie nauczają wymagają od ucznia zbyt wiele.oskarżają,za nie... Robi Dziecko z Aspergerem (3) Czy do tej szkoły są też przyjmowane dzieci z orzeczeniami np.z Aspergerem ?... Olga Kamik - opinia (2) Najgorsza szkoła wśród podstawoówek w Sopocie. Gdyby były mistrzostwa w... Kamik Magda - ocena (1) polecam szkole, duzo jezykow Magda Karolina S - opinia (1) Super szkoła . Nie wiem ile rzeczy bym mogła to opisać ale generalnie myślę... Karolina S Anna - opinia (1) Duży minus dla szkoły za nastawianie uczniów na rywalizację zamiast na... Anna Wiktor dawidczyk - opinia (1) Jestem uczniem szkoły podstawowej nr 29 od 4 lat i bardzo bardzo mi się tam... Wiktor dawidczyk Klera - opinia (1) Szkoła nowoczesna i zadbana. Nauczyciele bardzo życzliwi i sympatyczni. Jeśli... Klera Katarzyna - opinia (1) Świetna szkoła, która dba o ucznia. Córka szczęśliwa, uśmiechnięta. Mimo, że... Katarzyna Mama uczennic z GASP - opinia (1) Bardzo dobra szkoła. Doskonały poziom nauczania. Raczej nie dla rodziców... Mama uczennic z GASP