Joga Trojmiasto

Joga Rehabilitacja

Gdańsk, gen. Charlesa de Gaulle 14/1

Z A C H Ę C A M (1) Jestem zachwycony zajęciami. Kamila prowadzi zajęcia w sposób bardzo ciekawy,... Mariusz Świetny nauczyciel (1) Kamila jest doskonałym nauczycielem z ogromną wiedzą i doświadczeniem.... Magda Dobre proporcje (1) Zajęcia prowadzone z pasją, poczuciem humoru i dystansem, zaufanie do... I.
Polecam (1) Praktykuje jogę od 10 lat i uczęszczałam do różnych szkól i nauczycieli ale... Joginka polecam (1) Wysoki poziom w przekazywaniu wiedzy, zdrowe podejście, miła atmosfera. Pi najlepsza szkoła (1) lubię Kamile, ludzi, którzy tam przychodzą i to miejsce. Zimą mogłoby być... Alicja Polecam (1) Kamila świetnie "ogarnia" zajęcia. Każdego uczestnika traktuje indywidualnie,... Aga Polecam (1) Trafiłam do tej szkoły jogi z polecenia i nie żałuję. Zajęcia prowadzone są w... ladybird Jedna z najlepszych szkół jogi w Trójmieście (1) Kamila to nauczyciel z ogromnym doświadczeniem, wiedzą zdobywaną latami pod... Magda ocena (1) Najlepsza i najsympatyczniejsza szkoła jogi w Trójmieście! Charyzmatyczna i... Anna Joga u Kamili (1) Chodzę do Kamili od kilku lat, wysoki poziom nauczania i koleżeńska... Maciek Jak ten czas leci... (1) właśnie mija 6 lat od pierwszych zajęć w szkole Kamili. Chodzę tam... Ania Nienachalna i niebanalna (joga i jej nauczycielka Kamila) (1) Miejsce nie poraża komfortem ani luksusem, ale za to zaraża autentycznością i... Andrzej oj mam duże wątpliwości (1) Sala dobrze wyposażona, dobra lokalizacja, dużo zajęć... ale niezbyt czysto i... Kobieta Polecam! :) (2) Jakis czas temu chodzilam na zajecia do Kamili we Wrzeszczu i bylam z nich... Ewa Joga w Joga Trojmiasto (1) Poziom nauczania na wysokim poziomie, widać wieloletnie doświadczenie... Ewa Profesjonalizm (1) Gorąco polecam. Zajęcia są profesjonalnie prowadzone. Przyszłam do K. z... agie H. - opinia (1) Chodzę w danym dniu jak nigdzie indziej nie mam lepszej opcji. W wakacje jest... H. Prawdziwa joga (1) Super zajęcia nie tylko dla kobiet w ciąży i młodych matek :-) Joanna joga (1) rewelacyjne zajęcia.gorąco polecam. grzegorz