Jola - opinia

Temat dostępny też na forum: Dr Kondej chirurgia plastyczna
Miałam wykonaną korektę uszu u Pani Doktor Karoliny Kondej. Z zabiegu jestem bardzo zadowolona i do dzisiejszego dnia zastanawiam się dlaczego tak długo zwlekałam z podjęciem tej decyzji.
Dzięki Pani Doktor spełniłam jedno ze swoich najwiekszych marzeń i w końcu mogę swobodnie upinać włosy:) Wstępna konsultacja i sam przebieg zabiegu- pełen profesjonalizm. Pani Doktor rzeczowo opisała cały przebieg operacji, którą przeprowadziła bardzo sprawnie. Niezastąpiona asystentka Pani Krystyna zawsze służyła pomocą. Moje uszy nadal sie goją, ale tak jak ich nie cierpiałam przed zabiegiem, tak teraz je uwielbiam. Każdemu kto się waha, radzę iść za ciosem i oddać się w rece profesjonalisty Pani Doktor Karoliny Kondej:) Dziekuję
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedź obiektu

Dziękujemy za miłe słowa i cieszymy się, że jest pani zadowolona:-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Danuta - opinia (4 odpowiedzi)

Pan Dr.najlepszy specjalista którego spotkałam i któremu można zaufać.Nie miałam już nadziei na...

Wojciech - opinia (3 odpowiedzi)

Niestety podjąłem się leczenia ortodontycznego u Pani Moniki. Zepsuty zgryz, ból, stres i...

Dobry ginekolog! (172 odpowiedzi)

Zna ktoś jakiegoś dobrego ginekologa-położnika w Gdańsku?Może być gabinet prywatny. ;)