Maria - ocena (1) Jestem bardzo szczęśliwa,że zdecydowałam się na zabieg liftu twarzy u... Maria Karolina - opinia (1) Dr. Kondej wykonała u mnie korektę uszu. Zabieg przeszedł bez komplikacji... Karolina Natalia - opinia (2) W marcu powiększałam biust u dr Kondej, jestem 2 miesiące po operacji i muszę... Natalia
Patrycja - opinia (2) Długo zastanawiałam się nad wyborem lekarza do operacji powiększenia biustu,... Patrycja Kasia - opinia (1) W październiku miałam korektę opadającej powieki. Od pierwszej wizyty cudowny... Kasia Agnieszka - opinia (2) Polecam Panią doktor w 100%. Bardzo długo zwlekałam z zabiegiem korekty uszu,... Agnieszka Marzena - opinia (1) W Grudniu 2022 roku miałam operację plastyki brzucha, mimo że na pełne efekty... Marzena Katarzyna Tarańczuk - opinia (2) W listopadzie miałam zrobiony mini lift twarzy i szyi.Sam zabieg bezbolesny,... Katarzyna Tarańczuk G. - opinia (1) Zachęcam do skorzystania z wiedzy i umiejętności Pani dr Kondej. Pani doktor... G. Magdalena - opinia (2) Najwyższy profesjonalizm, olbrzymia empatia i uśmiech na twarzy:) Efekty... Magdalena Kasia - opinia (1) Lekarz z najlepszym wyczuciem swojej profesji, który wie co robi i mówi.... Kasia Kasia - opinia (1) Lekarz z najlepszym wyczuciem swojej profesji, który wie co robi i mówi.... Kasia Iwona 60+ - opinia (1) Bardzo polecam usługi profesjonalnej i jednocześnie bardzo miłej pani doktor... Iwona 60+ Justyna A. - opinia (1) Polecam z całego serca, wykonałam plastykę powiek i za namową Pani Doktor... Justyna A. Julita ;) - opinia (1) Chciałabym podzielić się opinia o Pani dr Kondej , w październiku robiłam... Julita ;) Ewamika - opinia (1) Jeżeli czujesz i już wiesz, że chcesz zmiany, wybierz dr Kondej. Z wielką... Ewamika Agnieszka - opinia (1) Jestem zadowolona z usług i efektów zabiegu. Pani Doktor dobrała zabieg do... Agnieszka zadowolona klientka - opinia (1) Jestem bardzo zadowolona z efektu zabiegu powiększenia biustu implantami oraz... zadowolona klientka Kasia R - opinia (2) Polecam z całego serca, Pani doktor zrobiła mi piękny brzuszek. Jestem bardzo... Kasia R Dobrochna - opinia (2) Polecam usługi Pani Doktor Kondej z całego serca!! Profesjonalistka w każdym... Dobrochna