Korekta uszu (1) Pod koniec lipca miałam przeprowadzoną korektę uszu u Dr. Kondej. Jestem... Justyna korekcja powiek (1) Od 8 lat mieszkam w Anglii wiec opinii o Dr. Kondej musialam szukac w... beata Upragniona operacja nosa (4) Jestem 2 miesiące po wymarzonej operacji mojego kulfona :) Od kiedy pamiętam,... Ola
Korekcja opadających powiek (2) Opadające powieki od zawsze były moim kompleksem, aż pewnego dnia dojrzałam... Ania Korekta ucha (1) Byłam wcześniej na konsultacji u innego chirurga, lecz nie wzbudził mojego... diana Plastyka powiek,lft brwi (1) Pani Doktor jest bardzo konkretna osoba, ogromne doświadczenie i wiedza... Ela Korekcja uszu (2) Minęły prawie 2 miesiące od zabiegu korekcji uszu. Jestem zachwycona zarówno... Kasia Kwas hialuronowy - twarz (2) Długo zwlekałam z podjęciem decyzji o wstrzyknięciu kwasu hialuronowego w... kobieta Całkowita operacja nosa (1) Już po wstępnej konsultacji nie miałam złudzeń, że dobrze wybrałam decydując... Tonia Plastyka powiek (2) Gdybym miała jeszcze raz podjąć decyzję o poddaniu się zabiegowi plastyki... Ania Gorąco polecam! Plastyka powiek i brwi. (2) Przez wiele lat zastanawiałam się nad usunięciem nadmiaru skóry z... Iwona Korekta uszu (2) Dwa miesiące od korekty uszu mogę stwierdzić że mimo wielu obaw była to... Paula Korekcja uszu (1) Szczerze polecam dr Karolinę Kondej! To naprawdę wspaniały lekarz,... Jowita 100% zadowolenia (3) Profesjonalna, miła obsługa. Zminimalizowany stres dzięki odpowiedniemu... BR Chirurgia plastyczna powiek (1) Pani Doktor w bardzo profesjonalny sposób podchodzi do pacjentów, ma... Doris Usunięcie znamienia (1) Przeszłam zabieg usunięcia pieprzyka z płatka nosa. Jedyny niepokój... Natalia Plastyka powiek (1) Gorąco polecam dr Kondej, jej opanowanie i fachowość. Zabieg był... Zadowolona pacjentka Operacja powiększenia piersi (2) Jestem bardzo zadowolona. Pani doktor idealnie dobrała rozmiar biustu do... Ola Polecam dr Karolinę Kondej (1) Polecam , niesamowita precyzja, doskonałe fachowe porady, przesympatyczna... Hanka Korekta uszu (1) Witam, w styczniu 2017 Pani dr. Karolina Kondej przeprowadziła zabieg korekty... Magdalena