K Szatkowska - opinia (2) Operacja redukcji piersi miała miejsce w listopadzie 2021r. Jestem bardzo... K Szatkowska Jaroslaw Błaszczuk - opinia (1) W 2020 roku miałem zabieg zmniejszenia powiek górnych. Wszystko przebiegło od... Jaroslaw Błaszczuk Ania - opinia (1) Z całego serca polecam Panią Doktor! Przeszłam 3 miesięcy temu korektę... Ania
Alicja z UK - opinia (2) 19 lipca mialam operacje podniesienia biustu z powiekszeniem Jestem bardzo... Alicja z UK Natalia - opinia (2) Pani dr jest profesjonalistką w tym co robi i fantastyczną osobą. 19 lipca... Natalia Barbara - opinia (1) U dr Kondej wykonywałam korektę górnych powiek. Zabieg był o tyle... Barbara Wioletta - opinia (1) Chciałbym podziękować Pani dr Kondej. Dzięki niej widzę w pełni otaczający... Wioletta Angelika - opinia (1) Pani doktor wykonała u mnie zabieg korekty uszu, z efektu którego jestem... Angelika Stefi - opinia (2) Profesjonalna obsługa na najwyższym poziomie. Świetna atmosfera u pani doktor... Stefi alicja - opinia (2) U dr Kondej wykonywałam korektę odstającego ucha :) Zabieg jak i... alicja Aga B. - opinia (2) W listopadzie moja córka (9 lat) przeszła zabieg korekty odstających uszu.... Aga B. Agnieszka - opinia (2) Do Dr Kondej umówiłam się z zamiarem korekty powiek górnych, o czym od lat... Agnieszka A.U.G. - opinia (2) U drKondej poddałam się zabiegowi wypełniania bruzd nosowo-wargowych i linii... A.U.G. Marta - opinia (2) Termin operacji zarezorwowałam rok wcześniej ponieważ nie mieszkam w Polsce i... Marta Joanna - opinia (2) Z całego serca polecam Dr Kondej - bardzo profesjonalna i miła Pani doktor.... Joanna Bogusia - opinia (2) Dr. Kondej została mi polecona przez okulistę. Umówiłam się na konsultacje na... Bogusia Patryk - opinia (2) Zabieg plastyki brzucha u dr Kondej został wykonany w miłej i profesjonalnej... Patryk Anna - opinia (2) Dr Kondej wykonała u mnie poprawkę po innym lekarzu powiek górnych oraz... Anna Marianna - opinia (2) Miałam wielkie szczęście ze trafiłam do Pani dr Karoliny Kondej. Brak mi słów... Marianna Marzena - opinia (2) Od 7 dni jestem szczęśliwa posiadaczką pięknego biustu za który dziękuje Pani... Marzena