Beata - opinia (2) Jestem kilka tygodni po zabiegu powiększania biustu (implanty okrągłe, poj.... Beata Jola - opinia (2) Miałam wykonaną korektę uszu u Pani Doktor Karoliny Kondej. Z zabiegu jestem... Jola Iwona - opinia (2) Gdynia, Iwona lat 46. U Dr Kondej mialam wykonywany zabieg korekty powiek... Iwona
Aleksandra - opinia (2) U Dr. Kondej miałam wykonywaną operację podniesienia piersi. Tak jak kiedyś... Aleksandra Ona 30 - opinia (2) Od miesiąca jestem szczęśliwą posiadaczką pięknego biustu(implant 300ml pod... Ona 30 Aleksandra - opinia (2) Bardzo długo szukałam dobrego chirurga, który miał bardzo dobre opinie jeśli... Aleksandra Guzek na nosie (2) Nasz syn (17 l). miał na samym czubku nosa paskudnie wyglądający czarny... Sylwester Żurawski Korekta uszu (2) Miałam wykonywaną korektę uszu. Jedyne czego żałuję to to że tak długo... Kinga Powiększenie piersi implantami (7) Od dwóch tygodni jestem szczęśliwą posiadaczką piersi:D i to jakich:D... szczęśliwa posiadaczka biustu Powiększenie biustu. (4) Polecam! Jestem 4 miesiące po zabiegu, wszystko wygląda bardzo naturalnie,... Paulina Korekta nosa (2) Dr. Kondej była pierwszym lekarzem do, którego zgłosiłam się na konsultacje.... Weronika Korekta nosa (2) Gorąco polecam dr Kondej !!! Jest to świetna specjalistka z zakresu chirurgii... Krzysztof polecam! (1) Pani Doktor Kondej jest po prostu wybitna w swojej specjalizacji. W maju... Alicja Przeszczep tkanki tłuszczowej (1) Super profesjonalnie. Wspaniały efekt. Sam zabieg był dla mnie bardzo... Agnieszka lifting twarzy, liposukcja podbródka - 10 lat w 2,5 godziny ;-) (2) Dwa miesiące temu poddałam się zabiegowi liftingu twarzy, u Pani Dr Kondej.... odmieniona Dr. Kondej odmieniła moje życie (2) Bardzo długo szukałam, odpowiedniego specjalisty. Jeździłam wręcz po Polsce... Katarzyna Korekta płatków uszu (1) Dr Kondej dokonała u mnie korekty płatków uszu. Bezboleśnie, profesjonalnie i... Lena plastyka powiek - rok po zabiegu (1) Jestem rok po zabiegu, w mojej ocenie nic się nie zmieniło, jestem naprawdę... Ela K bardzo rzetelnie (1) Chciałabym szczerze polecić wizytę u dr Kondej. Tak sympatycznego lekarza,... housebalami Plastyka nosa i ust (2) Usta, a właściwie górna warga i nos od zawsze były moim ogromnym kompleksem.... Dominika