Jungla

Drink Bary Restauracje Punkty widokowe

Gdańsk, Targ Sienny 7

Arek - ocena (1) Miła atmosfera. Polecam zrobić rezerwację w weekend. Arek Klientka - ocena (1) Niestety nie mam możliwości oceny menu ponieważ obsługa byla do tego stopnia... Klientka Marysia - opinia (1) Dobre jedzenie. Fajny klimat. Przemiła kelnerka Kejti. Marysia
Ania i Michal - opinia (1) Wspaniale miejsce, godne kolejnych odwiedzin smacznie i miło pozdrawiamy... Ania i Michal Iwona - opinia (1) Dramat pierwszy raz się spotkałam ze przed zamknięciem ponad pół godziny nie... Iwona Igor - opinia (1) Bardzo smaczne jedzenie i miła obsługa szybko robi się jedzenie Igor Aga - opinia (1) polecam. Bez wstydu zabieram tu gości męża z zagranicy. Zawsze elegancko. Na... Aga wiza - opinia (1) bardzo fajne miejsce, super drinki, wino w dobrej cenie, obsługa na poziomie.... wiza asia - opinia (1) Bardzo ciekawe miejsce, wcześniej sądziłam, że odpowiednie tylko na wieczór i... asia Katarzyna - opinia (1) Obsługa i menu w porządku, ale żadne ochy i achy. Spodziewałam się czegoś... Katarzyna Lucjan Chorzelski - opinia (1) Wszystko bardzo pozytywnie ! Jestem zachwycony- azjatyckie smaki i niewysokie... Lucjan Chorzelski