Ja i moje córki jesteśmy stałymi pacjentkami tej przychodni i jak do tej pory złego słowa nie mogę powiedziec ani na panie z rejestracji ani na lekarzy.Nie zdażyło sie zeby odesłano nas z powodu braku miejsca a co do telefonów...faktycznie cieżko sie dodzwonic szczególnie w poniedziałki jak rusza rejestracja na kolejny tydzień ale tak chyba jest w każdej placówce medycznej,więc duży plus za możliwośc rejestracji przez internet bo z tym nie ma kłopotów a komunikat,ze w ciągu najbliższych 5 dni nie ma miejsc pojawia sie tylko i wyłącznie jak pani doktor jest na urlopie ;).Dodam jeszcze,ze panie pielęgniarki bardzo uprzejme i zawsze uśmiechnięte,nawet jak w drodze na wizyte domową zmokną zawsze do pacjenta wchodzą z uśmiechem ;)Przychodnia w szybkim tempie powiększyła zakres swoich usług za co tez bardzo dziękuję. I jeszcze jedno-Pan stomatolog...POLECAM każdemu bo jak dzis zdążyłam sie zorientowac nic go nie przeraża i w każdej sytuacji zachowa zimną krew :)Pani w poradni stomatologicznej bardzo dziekuje za dodanie otuchy i wyrozumiałośc:)