Super (1) Dr. M. Tumasz jest świetnym lekarzem!!! Zawsze możemy na nią liczyć.... Duska dr Tumasz, dr Chróścicka super (4) dr Tumasz, dr Chróścicka są super - pediatrzy z powołania , a dr Tumasz... krzesia dr Tumasz (1) Świetny lekarz z powołania, serdeczna, oddana pacjentowi. Polecam ER
pacjentka - opinia (5) ciekawe kto pisal te lepsze opinie lecze sie w tutejszej przychodni od 20-tu... pacjentka Pytanie do rodziców (1) czy wy tez macie wrazenie ze lekarstwa ktore wypisuja naszym dziecia nie... zly Ojciec Justyna - opinia (1) Ja i moje córki jesteśmy stałymi pacjentkami tej przychodni i jak do tej pory... Justyna rejestracja (1) przychodnia na dobrym poziomie do bardzo dobrego jeszcze troszke... matka małego pacjenta rejestracja (1) zarejestrowanie przez internet zdrowego dziecka jest niemożliwe ... przed 9... mama Rejestracja (1) Dzisiaj tj 16 04 chciałam zarejestrować się telefonicznie do lek w... Pacjentka sławka - opinia (1) bardzo dobra organizacja przychodni,lekarze kompetentni,obsługa w recepcji... sławka dr. Chróścicka bardzo polecam nie ma lepszego lekarza (2) do p. doktor należałam w dzieciństwie teraz leczy moje dzieci (troje) bardzo... MONIKA Negatywna (1) Dodzwonić się do przychodni obojętnie o jakiej godzinie graniczy z CUDEM!!!... pacjent lekarze ok ale pielegniarki do kitu (1) lekarze sa super zwlaszcza dr Chróścicka ale pielegniarki w recepcji masakra... gosia Nie polecam (1) Chodziłam z córcią do lekarek i nie polecam. Leczenie tylko antybiotykami,... Mama dodzwonienie sie do przychodni graniczy z cudem (1) dodzwonienie sie doprzychodni graniczy z cudem, panie ktore pracuja w... pacjent Nie polecam laboratorium (1) Nie oceniam pracy lekarzy, a jedynie laboratorium. Badania (ciążowe) mam... Katarzyna DR BYSTRZANOWSKA (1) Jestem Pacjentką tej przychodni chyba od dzieciństwa, obecnie mieszkam na... Marta K Panie z przychodni są zawsze konkretne i służą informacją. (1) Od razu szybko da się wszystkiego dowiedzieć, panie w recepcji są bardzo miłe. Wrzeszczanin