Justyna

Jestem z mężem od 9 lat do dziś jest czuły i kochany. Jestem jego pierwsza kobieta. Od jakiegoś czasu często wychodzi i piję. Wraca nad ranem i nawet nie przeprasza. Ostatnio jest inny w łóżku. Nadal mówi Kocham i chce to słyszeć ode mnie. Ale inaczej dotyka całuję. Nie wiem czy powinnam go oskarżać nie mając dowodów.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie wiem, o co chcesz go oskarżać? Usiądź i z nim porozmawiaj, a nie od razu dopowiadasz sobie całą historię.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Może zmienił pracę towarzystwo wiesz koledzy nie raz namawiają do złego
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

No właśnie. Oskarżanie o?? bo "jest inaczej" nie brzmi racjonalnie. Pogadajcie na spokojnie, powiedz, czego Ci brakuje, zainteresuj się nim może ma jakieś problemy, których nie zauważyłaś.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Justyna

Możliwe,że zakochał się w innej i ma dylemat. Poznał coś nowego, poczuł się dowartościowany. Z drugiej strony nie chce Cię zostawiac bo się przyzwyczaił i szkoda podziału majątku. Pije żeby nie myśleć.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Może porozmawiaj z nim o tym? Tak n spokojnie może ma jakieś problemy?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Kobieca pielęgnacja (3 odpowiedzi)

Widzę, że wiele kobiet uczęszcza na comiesięczne lub dwutygodniowe wizyty u paznokci, rzęs, brwi,...

Tlenoterapia? (4 odpowiedzi)

Czy ktoś z Was korzysta może z zabiegów tlenoterapii? Wiem, ze można korzystać z komór...

CO Z TYMI OFERTAMI PRACY? (10 odpowiedzi)

Przeglądając ogłoszenia z ofertami pracy, nie trudno zauważyć, że wszystkie oferty są skierowane...