Juz była i staał klientkaq

Temat dostępny też na forum: U Skrzypka
Bardzo jest mi przykro jak zostałam potraktowana.
Zamawiałam od lat - co najmniej 8 -ośmiu i to regularnie po 2- 3 x w miesiącu. Pizza gdzieś od ok 1- Pół roku strasznie sie popsuła. Ale myslałam ze to chwilowy kryzys. Przyjechali do nas goście z Belgii - zachwalając owa pizzerie postanowiałm zamowic Polska pizze - godzina .20 pizza przyjeżdża totalnie czarna ! mowie ojoj - dzownie Pani mowi ze podmienia pizze mopwie ok- po godzinie czasu przyjezdza kolejna pizza patrze i jeszcze abdziej spalona niz poprzenia- pytam sie czy jest to jakiś zart? kawał... kierowca rozłożył rece... kazał pisać reklamacje mailowo Napisalam własciciel przeprosił i obiecał niwa rekomensujaca - gdy sie odewałam po tyogodniu zostałam olana - takze wstyd totalny.; straciliscie stałęgo regularnego klienta- i to nie jedego gdyż swoja opienie wygłaszam wszedzie gdzie moge...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4

Nie strasz,nie strasz,roszczeniowcu,gdziś mamy takie klijentki jak ty...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 7

Inne tematy z forum

Cztery Oceany - opinie i oceny (69 odpowiedzi)

Cztery Oceany to kompleks czterech 17 piętrowych budynków, które powstaną przy ul. Obrońców...

gdzie chodzicie do stomatologa? (10 odpowiedzi)

Gdzie chodzicie do stomatologa częściowo refundowanego przez NFZ? proszę o rady i namiary na...

Willa Krzywoustego (5 odpowiedzi)

W okolicy, w której powstaje Willa Krzywoustego znajduje się bogato rozwinięta infrastruktura -...