U Skrzypka

Pizzerie Jedzenie na wynos

Gdańsk, Jagiellońska 36N

Jarej - ocena (1) ***** *** to jest nic niewarte te współczynniki ocen obliczanie z dupy Jarej Maciej - ocena (1) Właśnie otzymałem dostawę jedzenia Zimny de volaj i zimne frytki Nie poleca Maciej Darek - opinia (1) Tanio i smacznie oraz miła obsługa Darek
Franek - opinia (1) Najlepsze prawdziwe pachnące, pierwszozednym serem zapiekanki, pizza wiejska... Franek Nigdy nikomu nie dałam krytyka ale tu ręce opadają - opinia (1) Dramat czas realizacji to jakaś masakra nie polecam czekania przeszło 2,5... Nigdy nikomu nie dałam krytyka a Klient - opinia (1) Na drzwiach zamknięcie o22h a w lokalu 20ha nie można nic zamówić. Porażka,... Klient Anonim - opinia (1) Pizza zamówiona z 5 składnikami, brak jednego składnika, na pytanie gdzie... Anonim Sister - opinia (1) Z roku na rok coraz gorsza jakość potraw;( Do tego ceny rosną jak na... Sister Z roku na rok coraz gorzej (1) Dzieci zamówily Margerite aby spróbować pierwszy raz nowej pizzy. Dostaliśmy... Patryk i Kacper Pizzeria u skrzypka (1) Zamawiałam bardzo często raz dwa razy w tygodniu , zawsze było wszystko ok .... Ela Zamawiając pizzę zwróć uwagę, że chcesz ją z ciastem (1) Choć pizza nie jest tania (21,50 zł za pizzę z szynką, pieczarkami i papryką)... Michał Nie zamawiać na dowóz. (1) Czas oczekiwania ponad 2 godziny. Konsument Juz była i staał klientkaq (2) Bardzo jest mi przykro jak zostałam potraktowana. Zamawiałam od lat - co... GOSIA Kebab (1) Kebab najgorszy który jadłem po jednym kęsie odechciało mi się najgorsza buda... Okropna obsługa klienta! (1) Zacznijmy od obsługi. Na przyjęcie mojego zamówienia czekałam ok. 10 minut!... Paulina G. Nie polecam Skrzypek z roku na rok schodzi na psy (1) 1 czas oczekiwania w lokalu z 30 min. zrobiło się 48 min 2 Cena 24,50 zonk... Krzysztof Coraz gorzej (1) Jadam w Skrzypku od ponad 12 lat - ah te czasy gimnazjum gdzie z kolegami... Piotrek ochyda!!!! (1) Okropna pizza! NIGDY nie zamawiajcie pieczywa czosnkowego!!! To jakaś... jola Kebab (1) Kebab zamowiony w dniu dzisiejszym to istna tragedia! Sos ostry był zrobiony... Ferdek placek po cygańsku ???? chyba bardziej po dziadowsku (1) Omijajcie to szerokim łukiem !!!!!! ci ludzie nie mają bladego pojęcia o... Zbuszek