U Skrzypka

Pizzerie Jedzenie na wynos

Gdańsk, Jagiellońska 36N

Z roku na rok gorzej (2) Od kiedy tylko pizzeria powstała miała rewelacyjną pizze. Oferta się... Ogur zmienilo się,pogorszyło (1) Dawniej byłam zadowolona,dziś nie jestem.Zmieniło się,pogorszyło.Porcje... Ania ohydna (1) Po pierwsze drogo, żeby nawet za głupi sos płacić? I to jeszcze bez... xyz
Obsługa ....!!!! (1) Jakiś czas temu zamawiałam pizze, bardzo długi czas oczekiwania, pizza... Olga nie polecam (1) Bardzo długi czas oczekiwania!. Pizza dojechala zimna i w smaku nic... e i w Przepyszna pizza, dania obiadowe już mniej... :) (1) Do pizzerii "U Skrzypka" chodzę często i zawsze cenię sobie pizzę stamtąd.... Paulix brrr (1) ohyda, tak ogólnie nazwę co otrzymałam.....psu nie podałabym takiego... MB Pizza szefa (1) Byłem miło zaskoczony pizza szefa mnogość mięs, serowy rant, ciasto super.... KubaN porazka i obrzydlistwo! (1) Bywalam kilkakrotnie w tej pizzeri, po dzisiejszym incydencie moja noga juz... Ona Porażka ! (1) Żarcie poprostu ochydne.. Ryż "czerwony" smakowal stechlizna, ryba spalona... Klient 15 (1) pizza bardzo dobra dostawa w 30min tylko jedno co kucharz to inna pizza albo... ... na miejsku ok/ dostawa - ZENADA (1) Jak zawsze zamawiam pizze w lokalu jest dobra, ale przy dostawie to jakas... M Dobra pizza (1) Tego lata zamawiałem pizzę U Skrzypka trzykrotnie, za kazdym razem... Zedlebak Przesadzony czas oczekiwania (1) Od 4 lat przy każdej chęci na pizze zawsze dzwoniliśmy do Skrzypka, wszystko... agusia MOCNO ODRADZAM!!!! (1) Po pierwsze czeka się 2godziny na jedzenie, az w końcu przychodzi zimne -... JA Dziwią mnie negatywne opinie... (1) Już od jakiegoś czasu zamawiam pizzę właśnie ze Skrzypka i nigdy nie mogę się... Ania obiad zamawiaj w porze śniadania (1) Jeśli chodzi o przyjście do lokalu i jedzenie na miejscu, to nie mam... Kasia nie zamawiac (1) wczoraj zamowilem 5 kebabow 19.45 o 20.45 gdy zadzownilem powiedziano mi ze... klient ;) Pizza nie najgorsza, choć nie warta takich pieniedzy (1) Ciasto nawet smaczne, pizza przyjechała do mnie letnio/zimna, sosu moze... MaryS paskudztwo (1) czas oczekiwania na dostawę miał wynosić 70 minut, czekaliśmy 90, a pizze... zgorszony