U Skrzypka

Pizzerie Jedzenie na wynos

Gdańsk, Jagiellońska 36N

TRAGEDIA!!! ŻENADA!!!PORAŻKA!!!!!! NA JAGIELLOŃSKIEJ (1) czas zamówienia był do 1h 20min a była po 2h . pizza, zapiekanki i frytki... agula1903 bardzo dobra pizza (1) Nie rozumiem wczesniejszych komentarzy , zamawiamy pizzę ze skrzypka bardzo ,... kasiorek121 Porażka (1) Pani przyjmująca zamówienie ma wyraźny problem z odróżnieniem pojęcia... Zuzanna
Pizza zamawiana U skrzypka na przymorzu (3) pizza wygladala dobrze ale smakowala bardzo slabo, wcale nie doprawiona, nie... Grzesiek Zniesmaczona. (1) Jadłam w lokalu kilkukrotnie. Jedzenie - czesto letnie - ale nie to jest... Aina !!!NIGDY WIĘCEJ!!!!! TRAGEDIA !!!!!! (1) 1. Dojazd 2 h.!!! Gdzie moje pierwsze pytanie przez tel. brzmiało ile czasu... Haer Tragedia (1) Zamówiłam dziś z koleżanką jedzenie i byłyśmy w lekkim szoku. Ja dostałam... Kamila beka (1) Hehe dziś zamówiłysmy z koleżanka danie obiadowe i sałatke. Na obiad piers z... Natalia Bardzo kiepska pizza (1) W zwykły dzień tygodnia zamawiałem pizze. Ponad 1,5 g czekałem na... Waldis super (1) Jemy tam z rodzina w kazde lato od 3 lat i jak co roku jest bardzo smacznie i... Michal mega syf!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (1) kebab nie podobny do niczego,przekrojony chleb na pół,wypatroszony tłustymi... Wiola Źle, źle, źle, źle, źle, źle... (1) - czas oczekiwania - godzina i 40 minut zamiast deklarowanej godziny (nie... zdegustowani przegiecie (1) dziś w ciagu dnia zamówilismy kebaby umierajac z głodu. z wilczym głodem... zbulwersowana klientka "Niby pizza" (1) Prawdopodobnie jak wielu czytających tę opinie, jestem miłośnikiem pizzy. Mam... Sebastian Łucja - opinia (1) Właśnie przyjechała pizza. 1,5 godziny mimo tego, że mieszkamy 10 minut od... Łucja super (1) jedzonko super, obsługa także nie rozumiem komentarzy na dole! kasia Horror (1) Nie polecam nikomu stołowania się w lokalu na morenie nawet nie ze względu na... me, myself and I jaśkowa dolina (1) Zamówiłam w lokalu pizzę około 18, czekałam czekałam mijały minuty.. i... dzisiejszy klient Zwała (1) Jedzenie ok ale to wszystko Czeka się 2 godziny na żarcia przyjeżdża zimne... a..... Pizza bez sera (2) Do niedawna to była najlepsza pizza w Gdańsku, moim zdaniem. Ale to co się... DonWasyl