U Skrzypka

Pizzerie Jedzenie na wynos

Gdańsk, Jagiellońska 36N

Polecam!!!! (1) Drodzy Państwo. Przeczytałem zawarte opinie i nie zgadzam się z nimi z... Piotr Lisowski Nie polecam (1) Zamówiłem pizzę z kukurydzą, kurczakiem i pomidorem a zamiast pomidora... Klient Bezczelnni ludzie (1) Po przeczytaniu innych opinii musze powiedzieć ze wiele osób miało szczęscie... przemas
niemila obsluga (1) witam. ostatnio bylem w tej pizzerii w niedziele TYDZIEN TEMU. obslugiwala... ZNIESMACZONY Mięso z chrząstkami...? (1) Zamówienie - kebab oraz pizza.. Kebab - mięso zimne z chrząstkami..tłuste (... Smakosz dobra pizza! (1) co prawda troche sie czeka, ale pizza zawsze bardzo dobra. duzo dodatkow,... ja Nigdy wiecej zamówienia telefonicznego (1) Nigdy wiecej zamówienia telefonicznego, zamówione jedzenie 2 godziny... Autor Totalny brak poszanowania klienta! (1) Ja także potwierdze wcześniejsze wypowiedzi: Zamówiona przeze mnie pizza... adrian Michał - opinia (1) Początki były bardzo udane. Wszystkie dania i pizza naprawdę smaczne. Od... Michał dobre ale kombinatorzy (1) jedzenie niezłe ale zastanawiam się czy oni mają jakieś kontrole finansowe... FX ODRADZAM WAM ZAMAWIANIA PIZZY W TYM LOKALU!!! (1) Pierwszy i ostatni raz zamówiłam pizze w tym lokalu! Po pierwsze OBSŁUGA... OLA MASAKRA!!! Niechlujstwo i Zagrożenie zdrowia !! (1) Więc tak, dzisiejsze zamówienie przerosło już wszystko. Milczałem,... Jacek Było mi niedobrze po jedzeniu U Skrzypka... (1) Byłem U Skrzypka w tą niedzielę, nastawiałem się na smaczne jedzenie, w... Naprawdę Głodni Okropne (1) zamowiłem dwie pizzy i pani mi powiedziała że będe czekać 1h. po 1.5h... glodny DRAMAT (1) Dziś zamówiliśmy pizzę o 20.40. Pani przyjmująca zamówienie poinformowała... Hanka, Górek,Aga,Piórkoś -/+ (1) Pizza dobra, ale rozczarował nas czas dostawy. Czas oczekiwania na pizze 120... rozczarowana klientka Tragedia !!!!!! (1) Zamówiłem dziś pizze na telefon o godz 19.50- podany czas oczekiwania wynosił... gn :/ (2) Straszna lipa, jak zamawia sie przez szama.pl!!!! Jestem tam zalogowany i sa... roman Drugie potknięcie z rzędu. (1) 16.50 - zamówiłem pizzę. Przyjmująca zamówienie powiedziała, że będzie za... W.I. Czekałem na jedzenie 1h40 min (1) po godzinie zadzwoniłem żeby się upomnieć o jedzenie, Pani poinformowała że... waaski