U Skrzypka

Pizzerie Jedzenie na wynos

Gdańsk, Jagiellońska 36N

Matko Boska... (1) Nie jestem jakims szczególnie wybrednym smakoszem kulinarnym, ale szczerze... Mario Pracownicy pizzeri nie potrafią nawet przerosić człowieka gdy popełnią gafę a jeszcze mówią mi że śmieszna jestem bo proszę o (1) Zamówienie było realizowane w dniu 28.06.09 na telefon. Podczas... pomorzanka Odradzam (1) Jestem wielbicielką pizzy! Mieszkam blisko tej pizzeri i zaraz po powstaniu... Asia
Nie polecam (1) Pizza bez smaku i charakteru, a raczej nie pizza tylko breja na czymś... Michał może dacie skalę minusową? (1) szkoda, że nie ma skali poniżej zera!!!!! masakra!!!! a szczególnie Pani... agnes To nie to co 3 lata temu (1) 3 lata temu zamówiłem pierwszą pizzę "U Skrzypka" dostawa na czas, składniki... Silver jedna z lepszych pizzeri w 3miescie (1) nie wiem o co chodzi z ponizszymi opiniami... my bylismy na miejscu i... MIKA Kiedys to byla pizzeria do ktorej szedlem z przyjemnoscia, dzis... szkoda gadac (1) Jestem klientem tej pizzeri od ok. 3 lat, jak jeszcze byl to mini lokal z... Piter cd totalna porazka (1) konczac opinie o tejze feralnej wizycie w pizzeri,zaznacze iz obok nas... Misiek CD totalna porazka (1) po czym odnioslem cukiernice gdyz wywarla na mnie wrazenie jedynej w calym... Misiek Totalna porażka (1) wszedłem wraz z żoną do pizzerii wracając z Jelitkowa aby się nieco ogrzać i... Misiek DWIE GODZINY CZEKANIA NA PIZZE !!! (1) DO TEJ PORY BYŁO SŁABO ALE TERAZ TO MASAKRA. KILKUKROTNIE ZDARZYŁO MI SIĘ ŻE... DAST nie polecam (1) kiedyś był miły kontakt.. dobre.. bardzo dobre jedzienie... ale ostatnio... maniek AAA - opinia (1) Bardzo dobre jedzonko. Pozdrawiam i polecam. ps. Jeszcze się taki nie... AAA pozytywna (1) Polecam pizze w tej pizzernii sa przepyszne,dowoz przed czasem ,obsluga... MARLENA PAPAJ Unikajcie "morenowskiego" skrzypka... (1) Co prawda jadlem U skrzypka na Morenie(ale oczywiscie strona internetowa nie... Lendzion Miśka - opinia (1) Zamówiłam dziś kebaba i cheesburgera,miałam czekać do godziny,oczywiście... Miśka super (1) super pizza od wielu lat.... Anula bardzo dobre pizze (1) jeszcze nie znalazlam pizzerii ktora by dorownala tej polecam pizze smietanowa wielbiciel pizzy Kiedyś było inaczej... :( (1) U Skrzypka - Morena. Kiedyś pizza tam była naprawdę dobra, ciasto ok,... Piotr