Jestem klientem tej pizzeri od ok. 3 lat, jak jeszcze byl to mini lokal z trzema stolikami i wlasciciel siedzial za ladą. Pizza zazwyczaj mi samkowala, miala duzo skladnikow, fajne ciasto, ogolnie jedna z lepszych swego czasu. Nie bywalem kilka tygodni, poszedlem wczoraj i totalna porazka... pani (to opalona z tipsami-pracuje od dawna) z fochem mnie obsluzyla, widac bylo ze przeszkadzam jej w rozmowie z kolega, wiec pewnie najlepiej by bylo gdybym wyszedl, ale coz, bylem glodny. Ceny systematycznie rosna, a klientow ubywa, bo kilka miesiecy temu zazwyczaj byly tlumy i urywajace sie telefony (dzis pustki). Zamowilem pizze wlasnego pmyslu, a ze bylo przed 13, to myslalem ze bedzie w promocji(jak dotychczas),a tu niespodzianka, bo juz nie jest, ale nikt nie poinformowal, trudno. Zaplacilem, usiadlem. Po okolo pietnastu minutach, ta sama Pani krzyknela zza lady: PIZZA!!!(podac do stolika bylo ciezko). Skaldnikow jakby o polowe mniej (moze oszczedzaja...) no w sumie mamy kryzys a wyzsza cena, za mniej skladnikow to podwojny zysk. Widelce czystosci sredniej, o sos trzeba bylo sie upomniec, ale z łaski dostalem. Ciasto bylo OK, nieprzypalone.
Ogolnie jestem rozczarowany, nie polecę