U Skrzypka

Pizzerie Jedzenie na wynos

Gdańsk, Jagiellońska 36N

BEZNADZIEJA! (2) NIEPOLECAM , jakosc obslugi fatalna, oczekiwanie na pizze 1h, a po poltora i... req U SKRZYPKA NIGDY WIECEJ!!! (1) Co za wioska. O godzinie 14.50 zadzwonilem do lokalu na Morenie i zamowilem... ja MASAKRA (1) Co za wioska. O godzinie 14.50 zadzwonilem do lokalu na Morenie i zamowilem... ja
tagiatelle (1) Wczoraj popołudniu zamówiłam tagiatelle z tuńczykiem i placek po cygańsku..... anka ojojoj (1) 3ci raz w tym tygodniu dostaje zimna pizze. Przyjezdza kierowca daje mi... Arek Popsuło się Strasznie, Obsługa beznadziejna. (1) Witam byłem tam ostatni raz 16.10.2011, gdyż kilka lat temu przychodziłem tam... Łukasz chamstwo (2) do kebaba włożyli pokrojoną pierś z kurczaka w panierce i zalali szklanką... wku!@#ony Już nie stały klient. (3) Została zamówiona pizza wariacje ze składnikami: szynka, salami, kurczak,... d Strasznie się zepsuło (1) Jestem klientem pizzerii od dobrych 5-6 lat. Kiedyś dania i pizze były... Darek co się stało? (1) Jeszcze jakiś czas temu było można tu zjeść z przyjemnością. Dzisiaj... kka Smaczne pizze, beznadziejna obsługa (1) Zamówiliśmy z rodziną pizzę na adres ok. 2km od pizzerii. Zamówienie zostało... M Bardzo dobre jedzonko w przestępnej cenie !!! (1) Jestem klientką Skrzypka od kilku lat i nigdy mnie nie zawiódł. Dania... Mama z córką syf ! (1) Syf ! Cherry Extra (1) Super pizza najlepsza jaka jadłem szczerze polecam :) Łukasz SUPER! (1) POLECAM!PYSZNE JEDZONKO I MIŁA OBSŁUGA! A Porażka na telefon! (1) Zamawiamy do firmy, z reguły po kilka kebabów. Kebeb Solo niewiele różni się... niezadowolony POLECAM :) (1) OBSŁYGA MIŁA JEDZONKO SUPER POLECAM KICIA Spóźnienie (2) Zamawiałem pizzę o 16. Powiedziano mi, ze będzie po godzinie. Dotarła o... W.I. szlachta (3) Ludzie czy wy nie macie zbyt wygórowaych wymagań? Po to są sztućce przy barze... klient ZADOWOLONY (1) NIE ODWIEDZAM TAKICH STRON, ALE KTOŚ MI POWIEDZIAŁ O TYCH OPINIACH I BYŁEM... aaddaa