U Skrzypka

Pizzerie Jedzenie na wynos

Gdańsk, Jagiellońska 36N

... (1) Zamówienie zostalo dostarczone spóźnione , sam fakt ze czas oczekiwania byl... agata Najważniejszy jest smak (1) Dlatego daję 2. Kiedyś lubiłem zamawiać pizzę ze Skrzypka, ale to, jak... Łukasz Jakiś koszmar (2) Zamówiłam dziś, nie po raz pierwszy jedzenie z dostawą do domu. Była już... Anna
koszmar!!!! (1) Jedzenie zamawiane przez pizza portal,mialo byc dowiezione o 16.40 a... magda rollo zamiast kebaba, zimne mięso i zgniła sałata (1) Nie polecam, wszystko słabo zwinięte i zimne. Piotr Nie polecam!!! (1) Kiedyś lokal godny polecenia, dziś coś okropnego !!! Nie plecam !!!... P. pizza-dramat (1) Zamawialem dzis pizze ogolnie dramat tragedia bez smaku!!!!! m porazka (1) czesto zamawiam u nich ale ostatnio to co dostalam to tragedia ziemniaki... klijentka Nie polecam (1) Bardzo nie polecam tej pizzeri. Zamówiłem mega pizze z 5 własnymi... Maciek W życiu nie jadłam gorszej "pizzy" (5) W dniu dzisiejszym zamówiłam pizze (ul Jagielońska) dzwoniłam o godzinie... Aleksandra Rzekomo świeże jedzenie (1) Dostałem naleśniki z ananasem i słodkim sosem... podgrzane w piekarniku.... Grzegorz Jak można tak karmić ludzi? (1) Witam,ta jadłodajnia woła o pomstę do nieba..Pizza (ciasto) to jakiś zart,... Marta koszmar (1) Tytul kompletna porazka zamawialam pizze 3 wrzesnia w srodem na ulice... magda Ulubiona pizzeria (1) Polecam pizzę, nigdy się nie zawiodłam. Ciekawe kompozycje, dobre składniki.... Herbatnik Smacznie i nie tylko (1) Pizza zamówiona telefonicznie czas realizacji: 20 minut. Ceny nie wysokie a... Michal pizza porażka (1) Kiedyś niezły lokal, teraz tylko dla amatorów pizzy po polsku - grube, nie... MR ODRADZAM (1) 1) deklarowany czas oczekiwania 1 godz, rzeczywisty 2,5 2) bułka nawet nie... jaca Kebab tragedia (1) Zamówiłam dziś 2 kebaby duet i to, co dostałam, to jakaś tragedia, mięso... N. czas realizacji tel. (1) dostawa do domu czas realizacji zamówienie 19.48 dostawa 21;41 chyba raczej... madmaxxx Tragedia (2) Niestety muszę przychylić się do opinii klientów zamieszczonych poniżej, czas... E.