U Skrzypka

Pizzerie Jedzenie na wynos

Gdańsk, Jagiellońska 36N

Pizzopodobna ochyda (1) Pierwszy i ostatni raz dałam się namówić na pizzę z tej restauracji. Ciasto... Joanna Pomyłka! (1) Pierwszy i ostatni raz!!!! Ewa Surowe jedzenie (1) Dzisiaj jadłam tam obiad, jestem zbulwersowana jak zostałam potraktowana po... Marianna
Niegrzeczna obsługa. Obraża klientów. (1) Chłopak z obsługi pomylił pizze, zamiast przeprosić pretensje do klienta, że... Jagna Nowak Beznadzieja !!!!!! (1) Tragedia !! Po pierwsze 1,5h czekania na pizze która była zimna i nie... Ola Bardzo zawiedziony były stały klient (1) pani która odbiera telefony odmówiła zabrania ZIMNYCH POTRAW które zostały mi... Fudzio Pizza (1) Zamówiłam 2 pizze 50. chawajska i mistrzowska. Ciasto twarde i nie dobre.... Iza czas oczekiwania i jakość - beznadziejne (1) Zawsze zamawialiśmy pizze tylko u Skrzypka ale po ostatnim oczekiwaniu 1,5 h... lena Kucharska fantazja (1) Od lat zamawiałam jedzenie ze skrzypka. Zazwyczaj byłam zadowolona. W... Karolina Nigdy więcej (1) Zawsze zamawiaj pizze przez pizza portal i raczej byłam zadowolona. Od dziś... Dominika Nie polecam straszna obsługa i przypalone jedzenie (1) Placek po cygańsku przyszedł przypalony , gdy dzwoniłem do pani pani odłożyła... Michał NIE POLECAM!! (1) Zamowilem pizze z mniejszą iloscia sera moja prosba zostałą zlekcewazona... Raver Mój blad (1) Zamiast wejść na ta stronę przed i sprawdzić opinie to zamówiłem pizzę . To... smyrtin Ochydztwo za każdym razem (1) Nie popuszczę wam!!Wszyscy znajomi,którzy czasem korzystają z zamówień na... Aga Zdecydowanie nie polecam! Jadłodajnia stworzona ku uciesze plebsu! (1) To że U skrzypka podają ohydną i tłustą pizzę wiedziałem nie od dziś i... Ktoś kto chciał po prostu smaczn Bardzo NIE POLECAM !! Używają składników chyba 5 kategorii (1) Zupełne przeciwieństwo skrzypka na Morenie... Pizza bardzo nie smaczna,... klient dlugi czas oczekiwania i pizza zimna (1) ponad 2h czekalismy na pizze gdzie poinformowano nas, ze czas oczekiwania... emilia okropne (1) Jedzenie zimne bez smaku i chyba ktos powinien sprawdzic czy tam wszystko na... Magda Odradzam ich kebaby (1) Zamówiłem kebaby z ich lokalu na Przymorzu - mięso pocięte w kawałeczki (a... Ryszard Ser I to ma być lokal??? (1) Sobota wieczór, godzina 21:30 w telewizji mecz między innymi reprezetnacji... Tomek