Krzysztof Miśkiewicz

Ginekolodzy USG ginekologiczne

Gdynia, Jana Kilińskiego 11/1

W.S - opinia (1) Profesjonalizm, wiedza, doświadczenie,a przede wszystkim ogromnie wysoka... W.S Polecam (1) Moja zona jest pacentka doktora od 12 lat. W pore wykryty i wyleczony... Jan Kowalski Basia - opinia (1) Polecam wszystkim panią, korzystam z usług pana doktora od ponad 7 lat.... Basia
Nie wybiorę się już nigdy do innego ginekologa :) (1) Na wielki plus zasługuje sprzęt jakim dr posługuje się w gabinecie. Co... ona Polecam (1) Jak najbardziej polecam Panama najlepszy!! (1) Napisze krotko i na temat, Pan Doktor wyleczyl mnie z nieplodnosci!! Inni... Angie hd - opinia (1) Bardzo miły i profesjonalny lekarz hd wyjątkowo pozytywna postać (1) Mam 42 lata więc paru ginekologów trójmijejskich odwiedziłam. Pan dr... "Włoszka" Marlena - opinia (1) Dr Miśkiewicz był moim pierwszym ginekologiem.Niestety przez dużą odległość... Marlena zdecydowanie polecam (1) Dr Krzysztof Miśkiewicz jest najlepszym diagnostą, z ogromną wiedzą i... Joanna Mazgaj super doktor Miśkiewicz (1) lekarz bardzo dobry wspaniale podejscie do mlodych kobiet nawet nie czuc... karolina POLECAM (1) Kiedy zamieszkałam w Trójmieście musiałam znaleźć ginekologa i skorzystałam z... Aleksandra Lewandowska NAJLEPSZY GINEKOLOG W TRÓJMIEŚCIE (1) Wspaniały lekarz, najlepszy jakiego poznałam, do którego mam pełne zaufanie.... Ewa Polecam. (1) Dr. Miskiewicz jest moim lekarzem od kilkunastu lat i polecam Go za... Ola POLECAM!! (1) Polecam każdej kobiecie, obsługa miła i zorientowana! Lekarz uczciwy, miły i... pacjentka swietny lekarz (1) kazda wizyta u pana Miskiewicza to wielka przyjemnosc i pewnosc jakosci... Maja superlekarz (1) mega-superlatywy dla pana Doktora za;ogromna wiedze medyczna ,trafnosc i... m.bonk Polecam (1) Wizyta u Dr.Miśkiewicza była naprawdę bardzo,bardzo udana. Dr.Miśkiewicz jest... Anne Najlepszy lekarz jakiego znam ! (1) U Dr lecze sie juz 2 lata, moja mama równiez, jest to bardzo ciepły człowiek,... Emi Dobry lekarz, za sluszna cene (1) Doktor Miskiewicz, jest lekarzem mojej mamy, tak tez stal sie i moim. Lecze... K.Sz.