KAT B

Polecam ośrodek szkolenia kierowców Mix... Miałem przyjemność szkolenia się w tym ośrodku, co mogę powie...a raczej napisac :) to to, że wykłady... rzeczowe, na temat w fajnej luźnej atmosferze.
Jazdy... z P. Zbyszkiem... podobnie,dodatkowo przeplatane praktycznymi radami co do samej jazdy jak i co do egzaminu.
Gorąco polecam ten ośrodek... ktoś może zapytać dlaczego ma płacić 1300 a nie 1100 jak gdzie indziej można znaleśc... moja odpowiedź jest prosta... wystarczy spojrzec na opinie to raz.. dwa, że ze względu na moją pracę miałem wolne godziny bardzo różne ale nie było problemu z dostosowaniem ich do obu stron tj do mnie i do instruktora, pozatym zdałem za 1szym razem i to dla mnie wystarczajacy powód zeby wybrać ten ośrodek a przy tym oszczedzic sobie nerwów i dać zarobić te 200 pln osobom które mnie konkretnie nauczą jeździć i zdać a nie napychać kieszenie PORD-uuuuuuuu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedź obiektu:

Bardzo dziękujemy za uznanie i rzeczową ocenę kursu. Gratulujemy zdanego egzaminu i oczywiście życzymy dużo przyjemności za kierownicą.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0