KATASTROFA

Nie wiem co mnie podkusiło!!

Jakość wydruku wizytówek fatalna. Pan tnie je prawie na nodze - każda ma inną wielkość. Nie mówiąc już o tym że kilka jest do wyrzucenia bo są porysowane.

Chciałam sprawdzić drukarnię której jeszcze nie znałam (robię wiele wydruków jestem grafikiem) ale to była kompletna porażka. Skusiła mnie oferta - od ręki - ale wydruk miał być na 13-14. Póżniej na 14 a jak przyjechałam 0 14:05 to nawet nie zaczęli go robić. Wyszłam po 35 min z fatalnymi wizytówkami które wstyd było komukolwiek pokazać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedź obiektu:

Każdą usługę można reklamować - jeśli nie spełnia oczekiwań, nawet należy. To jednak wymagałoby zwrócenia przedmiotu zamówienia i odebrania poprawionego w innym terminie - lepiej więc wziąść co dają, zapłacić i pisać tego typu komentarze...

W celu wyjaśnienia niezorientowanym - nie tniemy NIC na własnych nogach, ponieważ nam ich szkoda - nowe nie odrosną.

Używamy porządnego sprzętu i oryginalnych materiałów eksploatacyjnych.

Szkoda, że mimo doświadczenia z drukarniami Pani Grafik nie przesłała pliku zgodnego z ustaleniami i wytycznymi stosowanymi w każdej drukarni (spady, marginesy wewnętrzne etc.), co spowodowało przesunięcie czasowe.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: KATASTROFA - niezdecydowana

Chciałabym skorzystać z usługi tej firmy, ale po przeczytaniu opinii mam mieszane uczucia. Chciałabym wydrukować dla firmy wizytówki, czy jest możliwość zobaczenia próbki wizytówki przed wydrukowaniem większej ilości wizytówek? Czy faktycznie była taka zła jakość wizytówek? Bardzo bym prosiła o odpowiedź. Jak by ktoś jeszcze mógł się podzielić swoją opinią? Bardzo proszę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0