Weronika - opinia (1) Nie polecam, fatalne miejsce, chamscy pracownicy. Przed 11 upewniłam się... Weronika Koszulki z nadrukiem zdjęcia (1) Profesjonalna obsługa, doskonały kontakt, możliwość kontaktu przez Messengera... Karol Nadruk na koszulkach (1) Bardzo, bardzo dziękuję! Szybko, tanio, profesjonalnie, sympatycznie! WZSP nr 2 w Gdańsku
Polecam (1) Obsługa na duży plus tak samo jak jakość i czas realizacji produktu. Polecam !! Artur Nie polecam! (1) Zamówiłam koszulkę przez internet z odbiorem na miejscu. Przez 2 dni zero... niepolecam Firma godna polecenia! (1) Współpracujemy od kilku lat w zakresie banerów, rollup`ów, tablic... Piotr Szybka i profesjonalna obsługa (1) Wybrałam ten punkt ze względu na bliska lokalizacje i nie zawiodłam sie tym... Ania Kamińska POLECAM (1) Super solidna firma wszystko tak jak miało być. Super obsługa. Polecam w 100%. Mago Bartosz Szubert KATASTROFA (3) Nie wiem co mnie podkusiło!! Jakość wydruku wizytówek fatalna. Pan tnie je... niezadowolony klient Ciągle tu wracam :) (1) Zamawiałam tu już sześć koszulek w różnych odstępach czasowych i wszystkie są... też Marzena :) Zdecydowane TAK!!!! (1) Z czystym sumieniem mogę polecić każdemu firmę polidruk. Zrobili mi koszulki,... Anik brak słów! omijajcie z daleka (2) Żenada!!!! Klient taktowany obcesowo. Zamowienie złożylam 10 czerwca a... pierwszy i ostatni raz Świetni! (1) Zamówiłem koszulkę z nadrukiem typu DTG. Co prawda czekałem dosyć długo -... piotrografia.com Polidruk.com (2) Wykonywałem u nich pieczątkę i jestem bardzo mile zaskoczony- myślałem, że... Mirass polecam (1) chcialbym polecić uslugi tej firmy!! współpracuje z nimi od roku w ramach... Łukasz Wrycz-Rekowski - sklep EM ZOSIA I ZYGMUNT - opinia (1) A dla mnie są rewelacyjni.Pierwszy raz korzystałem z ich usług i stwierdzam... ZOSIA I ZYGMUNT Mało profesjonalnie (2) Bardzo utrudniony kontakt - nie odbierają tel., jak już odbiorą to obiecują... kuba Profesjonalne podejscie do klienta (1) Swietny kontakt mailowy. Koszulki wykonane dokladnie tak jak chcialem -... Karol Polecam (1) Firma godna polecenia, podchodzi do klienta indywidualnie, dokłada starań,... Ania Polecam (1) zamawialiśmy w becie wszystkie materiały reklamowe (ulotki, wiztówki, papier... Monika