izabela - opinia (1) jedzenie zimne, zrobione byle jak, zamówiłam kanapki po wyjęciu z opakowania... izabela Adrian - opinia (1) Czy ktoś kontroluje to jedzenie? Dziś otrzymaliśmy przesolone jedzenie po raz... Adrian Agata - opinia (1) Zamówione jedzenie o 15:29. Dostawa: BRAK. Czekaliśmy do 17:00 i w końcu... Agata
Asia z rodzina - opinia (1) Niemili pracownicy niewiedza co robią, młodzi ludzie zupełnie nieogarnienci... Asia z rodzina Marek - opinia (1) Nieporozumienie. Nie mają pojęcia co robią. Długo nie zamawiałem. Napewno... Marek Ewa - opinia (1) 15.06.2021 XXI wiek a kawę, którą mi zrobiono w KFC w Pruszczu Gd. mogłam... Ewa Beata - opinia (1) Masakra. Aplikacja twierdzi ze dostarczone od godziny a ja jedzenia nie ma.... Beata Marzena - opinia (1) Porażka jedzenie zimne jakby było przygotowane i czekało na głodnego buraka a... Marzena Michal - opinia (1) Dzisiaj byłem w drive, pomijając fakt, że trzeba było czekać dobre 15 minut... Michal Grzegorz - opinia (1) Jakosc kurczaka niska. Chicken strips i bites byly poprostu nie dobre. Byly... Grzegorz Rafal - opinia (1) Niedopieczone. Kilka razy w środku surowe. Najgorsza restauracja KFC w... Rafal Asia - opinia (1) Zadziwiające, że po tylu negatywnych opiniach pomimo, że to sieciówka i... Asia Jon - opinia (1) Jestem z Pruszcza jednak po kilku tragicznych odwiedzinach,zacząłem jeździć... Jon Przemysław - opinia (1) 1 opinia · 1 zdjęcie 4 minuty temu Tragedia. Obsługa nie miła, powiedzieli ze... Przemysław Krzysiek - opinia (1) Zamawiałem tu trzy razy i trzy razy była skucha. Wczoraj to dopiero była... Krzysiek Tragedia (1) Skandaliczna obsługa. Nigdy w życiu nie widzialam tak wolno pracującej... Ss Tragedia (1) Zamówiliśmy jedzenie przez aplikacje żeby odebrać wracając z pracy . Kiedy... gosia Najgorsze KFC w Trójmieście (1) Długi czas oczekiwania, wszechobecny brud ,na sali tłuste poplamione... Kazimierz Jack - opinia (1) Ten lokal to nieporozumienie,podczas ostatniego weekendu czekałem 50 minut!!!... Jack dramat (1) Weszłam do lokalu w sobotę o godz. 12.30. Nie było oczekujących zamówień.... Karina