KFC

Fast food

Gdańsk, al. Grunwaldzka 258

Beznadziejna obsługa (1) Beznadziejna obsługa faceta który próbuje zniechęcić gości do zamówienia 15... DannDan Obsluga koszmar (1) Mialam nieprzyjemnosc zatrzymac sie dzisiaj w tym kfc. Jadlam na miejscu.... Maja Obsługa koszmar!!! (1) Nigdy więcej nie skorzystam z tego miejsca. Alle czytam, że takich opinii... Bocja30
Nigdy więcej (1) Miałem niebywałą okazję zawieść się na tej placówce wielokrotnie. Ot, moja... Nigdy więcej !!! "reńce opadli" (1) Jestem osoba, ktora dopoki sama sie o czyms nie przekona, podchodzi... Ania Nie polecam (1) Menu i ceny takie jak w każdym KFC, ale w porównaniu do innych miejsc dużo,... Marta szok - gołębie zamiast kurczaka (2) Witam, 2012-11-24 udałem się z żoną na cudowną kolację do KFC. Nigdy nie... odradzam KFC na grunwaldzkiej to porazka (1) Witam kfc te przy stacji orlen to porazka, ostatnio jadlem w innym kfc w... marcin Longer - brak techupu (1) W dniu 10.05.2013 piątek o godz. 18 byłem w KFC w Gdańsku ul. Grunwaldzka... Andrzej (..) (1) My długo nie czekaliśmy, kupowaliśmy w Drive Thru,więc całość zamówienia... klient Najgorsze KFC w Trójmieście!! (1) Po pierwsze nigdy nie wydają reszty bo zawsze brakuje im groszaków, po drugie... niezadowoloy klient