Słownik (1) jesli ktoś tak jak ja konczy pracę inzynierską po angielsku z budownictwa i... Bytek Kurs FCE (1) W KK Lingua uczęszczałam na kurs języka angielskiego a naukę zakończyłam po... Ania Zdecydowanie polecam! (1) Pani Karolina jest profesjonalistką w każdym względzie. Materiał zawsze jest... Patrycja
Zdecydowanie polecam (1) Każdemu zdecydowanie mogę polecić Szkołę! Profesjonalne, indywidualne... Justyna Dobry Anioł (1) Bardzo się cieszę iż trafiłam własnie na p.Karolinę bo to Dobry Anioł ,z... Joanna Szkoła godna polecenia! (1) Kurs dopasowany do realnych potrzeb, życzliwa atmosfera i bardzo rzeczowa... Studentka Polecam! (1) Bardzo profesjonalne podejście i metodyka nauczania (kurs przygotowujący do CAE) Agata Kurs CPE (2) Pani Karolina przygotowywała mnie do kursu CPE. POLECAM. Najlepszy nauczyciel... Marta Zdecydowanie polecam (1) Naukę u Pani Karoliny rozpoczęłam w zeszłym roku. Zaskoczyło mnie... Danuta Polecam kurs! (1) Witam. Przez około rok uczęszczałam na zajęcia do p.Karoliny. Chciałam... Asia Kurs FCE - profesjonalne przygotowanie (1) Do Pani Karoliny chodziliśmy we dwójkę na kurs przygotowujący do FCE i... L&M Profesjonalnie, z wyrozumiałością, na wysokim poziomie (1) Na najwyższą ocenę zasługuje podejście do ucznia. Bardzo dobrze przygotowany... M Warunki i nauka na bardzo wysokim poziomie. (1) Pani Karolina jest przesympatyczną i cierpliwą nauczycielką, z niesamowitą... Iwona kurs FCE / pre-CAE (1) Polecam wszystkim osobom, zajęcia w szkole językowej p. Karoliny, które są... Piotr Najlepszy wybór (1) Nie wyobrażam sobie nauki u kogo innego. Pełen profesjonalizm i cierpliwość Dominika kurs CAE (1) Profesjonalnie, w miłej atmosferze i przystępnej cenie, a przede wszystkim... Barbara Kurs CAE (1) Jestem bardzo zadowolona z zajęć prowadzonych przez Panią Karolinę. Zajęcia... Sabina Kurs Advanced u Pani Karoliny. Polecam. (1) Uczęszczałam na kurs j.angielskiego na poziomie CAE. Jestem bardzo zadowolona... Ewelina Świetna nauczycielka (1) Pani Karolina przygotowała mnie indywidualnie do egzaminu Proficiency, zdałam... Monika P. Najlepsza lektorka w Gdyni (1) Polecam wszystkim naukę u Pani Karoliny. Bierze pod uwagę potrzeby ucznia, w... Dominika