Kasia - ocena (2) Witam Z całego serca polecam Szkołę Językową kk lingua .pani Karolina zawsze... Kasia Iza - ocena (2) Super podejście do słuchacza W czasie tych zajęć zrobilam naprawdę duzy progres Iza Karolina - ocena (2) Bardzo polecam kurs językowy u Pani Karoliny. Super szkoła, szybkie postępy,... Karolina
Piotr - ocena (2) Szkoła zdecydowanie na najwyższym poziomie. Godna polecenia. Pełen... Piotr Maniek - ocena (2) Bardzo polecam wszystkim zajęcia z panią Karolina.Pełen profesjonalizm Maniek Pelo - ocena (2) Jestem pod niesamowitym wrażeniem w jaki sposób można tak szybko opanować język. Pelo Artur - ocena (2) Chciałabym z wielką radością podziękować p.Karolinie za wkład i podejście... Artur Barbara - ocena (2) Od czasów maturalnych, a było to 30 lat wstecz, nie używałam języka... Barbara Em - ocena (2) Bardzo polecam każdemu. Kilka miesięcy nauki z profesjonalistami pozwoliło mi... Em Seb - ocena (2) Najlepsze co mogło mnie spotkać w kwestii mojej edukacji. Myślałem, że już... Seb Gosia - ocena (2) Najlepsza szkoła, w jakiej się uczyłam. Najbardziej podoba mi się... Gosia Magda - ocena (2) Polecam z całego serca szkołę KK Lingua i kurs nauki języka rosyjskiego.... Magda Sylwia Zachciał - ocena (2) Polecam serdecznie! Sylwia Zachciał Caribbeanblue1976 - ocena (2) Bardzo polecam.Profesjonalna obsługa i indywidualne podejście do każdego... Caribbeanblue1976 Alicja - ocena (2) Kameralne miejsce idealne do indywidualnej nauki angielskiego. Bardzo polecam... Alicja Uczeń - ocena (2) Fantastyczne miejsce do indywidualnej nauki j.angielskiego. Polecam naukę u... Uczeń Dorota - ocena (2) Bardzo polecam. Pani Karolina przygotowała córkę do egzaminu ósmoklasisty,... Dorota Zadowolony uczeń - ocena (2) Bardzo polecam, zajęcia prowadzone w bardzo sympatycznej atmosferze. lektorka... Zadowolony uczeń Marta P. - ocena (2) Jestem bardzo zadowolona z nauki w szkole Pani Karoliny. Dzięki zajęciom... Marta P. Marcin - ocena (2) Świetna szkoła, świetne efekty, profesjonalizm. Bardzo polecam Marcin