K&M

Żaluzje, rolety i markizy

Gdańsk, Jana III Sobieskiego 14

Roland - opinia (1) Jestem bardzo zadowolony i z jakości żaluzji i z obsługi. Pan Krzysztof... Roland Anita - opinia (1) Wszystko na najwyższym poziomie - bardzo szybki i miły kontakt z firmą, samo... Anita Zbyszek - opinia (1) Najlepsza firma, największy, najlepszy wybór. Doradztwo, kompetencja... Zbyszek
nie polecam zdecydowanie (1) Tydzień po umówionym terminie. Pan na montaż spóźniony. Żaluzje działają... M Żaluzje aluminiowe, super! (1) Bardzo profesjonalne podejście do klienta, dużo cierpliwości ;-) wykonano dla... Marlena Zdecydowanie polecam (1) Zdecydowałam się na skorzystanie z usług K&M po spotkaniu z właścicielem... Dorota Jolanta (1) ...Opinia jaką mogę wyrazić ...to na pewno profesjonalizm o wysokim poziomie.... Jolanta zdecydowanie polecamy (1) Żaluzje zakładane w 2005 roku - pomiar, wykonanie, montaż - pełen... Zadowolony klient Polecam (1) Firma zakładała rolety i plisy w domu rodziców 2 lata temu. Do tej pory... WRZ Markiza (1) W zeszłym roku firma montowała nam rolety zewnętrzne a w tym roku skusiliśmy... Julia Wszystko super! (1) Z czystym sumieniem polecam tą firmę. Bardzo miła i fachowa obsługa!! Pliski... Szpulka czas realizacji masakryczny (1) Czas oczekiwania na żaluzje karygodny.Jedyny plus tej firmy to... Emilia Towar i obsługa = 100%! (1) Polecam towary i usługi firmy K&M. Plisy okienne oraz UCHWYTY do nich... adrian Polecam (1) Zamówienie zrealizowane w terminie.Montażysta profesjonalny.POLECAM Barbara polecam firmę Sega ich adres to www.firma-sega.pl (1) ostatnio robiłem u nich rolety i szczerze polecam - profesjonalne podejscie... raken Polecam (1) Zamawialam rolety plisowane, bardzo szybko zostalam umowiona na pomiar, pan... isiunia