- opinia (1) Współpraca bardzo dobra. szybki projekt, szybkie wykonanie. wszystko w jak... szafa na wymiar (1) dzięki KMK za kolejny zrealizowany projekt. szafa wyszła dokładnie tak jak... Kamil poprawka w sprawie oceny mebli KMK (1) Po mojej reklamacji mailowej i drugiej dostarczonej osobiście do rąk szefa... Jola
Odradzam!!!! (1) Niestety nie polecam. Jakość bardzo słaba, po kilku latach odpada a firma nie... Niezadowolony Klient Podziękowanie za fachową usługę (1) Pragnę podziękować za terminową ,staranną i profesjonalną pracę .Bardzo... Ela Klientka z Gdańska (1) Z czystym sumieniem polecam tę firmę. Jakość, obsługa na wysokim poziomie.... Tamara Nierzetelnosc, niesumiennosc (1) NIE polecam. W tej firmie nie istnieje obsługa po sprzedażowa, cokolwiek się... klient wykonanie mebli kuchenne (1) Kuchnię zamawiałam na przełomie lipca/sierpnia. Obsługa biura podeszła do... Ania Bardzo zadowolona klientka z Nowego Portu (1) Panowie przyjechali w umówionym dniu, nawet przed czasem, mimo wielu... Monika zadowolony klient (1) Bardzo solidna firma , miła fachowa obsługa szybki i profesjonalny montaż .... zadowolony Żenada, nieterminowość to ich wizytówka (1) Po wykonaniu pomiarów od 3 tygodni czekam na wycenę. Nie dzwonią i nie... Klientka Super! (1) Zamawiałam wyposażenie do kilku pomieszczeń i nie mam żadnych zastrzeżeń. Pan... K.W. koszmar, nie próbujcie niczego zamawiać! (1) to co przeżyliśmy nadaje się na dobrą komedię! wykonanie blatu kuchennego w... aniaa parodia (1) Firma kmk to parodia firmy: nieterminowosc, fatalne wykonanie mebli I... kika drożyzna i nabijanie w butelkę (1) Krótko mówiąc ceny formatek maksymalnie zawyżone. Oczywiście są w stanie... nn. masakra (6) witam bawię się w stolarkę i zamówiłem w KMK formatki do zbudowania szafy. Po... ja Super wreszcie normalna hurtownia !!! (2) Zamawiam formatki i akcesoria ,normalne ze coś trafi się niezgodnego ale... KLIENT Z usług nie udało się skorzystać, ponieważ wycena (1) formatek z przedstawionych projektów była powalająca. U konkurencji te same... Kim bardzo polecam (1) witam zamawiałam u Pana Zbyszka kuchnię i zabudowę przedpokoju jestem bardzo... marta Rozczarowanie jakością wykonania. (1) Plany w teorii były znakomite, cieszyłam się na wspomnienie tego jak będzie... Niezadowolona klientka.