Aleksander Twardowski - opinia (1) Doskonała współpraca, krótki czas wykonywania zlecenia, żadnych problemów z... Aleksander Twardowski Symulator Biznesu - opinia (1) Współpracujemy od lat z Karolem i jego firmą, mogę potwierdzić ich solidność... Symulator Biznesu Jarek www.neometal.pl - opinia (1) No fajnie to wyszło, świetny kontakt, zaangażowanie, finalny efekt. Dobrze... Jarek www.neometal.pl
EKO-HELP Katarzyna Dybiec - opinia (1) Z całą odpowiedzialnością mogę polecić firmę kmprojekt, współpraca z... EKO-HELP Katarzyna Dybiec INFO-serwis andrzej Kamiński - opinia (1) Z przyjemnością mogę polecić firmę KmProjekt Karol Diwan. Pełen... INFO-serwis andrzej Kamiński Przedsiębiorstwo Żeglugowe "Blues" sp. z o.o. - opinia (1) Firma kmprojekt to fachowość ,kreatywność i jakość usług na najwyższym... Przedsiębiorstwo Żeglugowe "Blue Towarzystwo Inwestycjne investing www.investing.com.pl - opinia (1) Firma KMprojekt Karol Diwan profesjonalnie i terminowo wykonała zlecone przez... Towarzystwo Inwestycjne investin Sławek - opinia (1) Wszystko zostało wykonane tak jak ustaliliśmy. Świetny kontakt z Panem... Sławek Maja Marć - opinia (1) Nasz staż współpracy z firmą KMprojekt mówi sam za siebie. Jesteśmy razem od... Maja Marć Patrycja Brendler biżuteria autorska - opinia (1) Dzięki profesjonalnemu podejściu, ogromnej kreatywności i zaangażowaniu -... Patrycja Brendler biżuteria auto Kamila - opinia (1) Zwykle nie mam w zwyczaju pisania opinii, jednak współpraca z kmprojekt tak... Kamila Polecam (1) Polecam z czystym sumieniem. Współpraca podczas tworzenia materiałów... Magda Wspaniałe podejście do klienta i kreatywność (1) Ludzie zaangażowani w projekt, uważnie słuchają potrzeb klienta i zamieniają... a.grońska