Iwona - opinia (1) Potrzebowałam wydruku kilku stron. W kilka minut po przesłaniu pliku, wydruk... Iwona Piotr - opinia (1) super super super super super super super Piotr Najlepsi (2) Odkąd odkryłam Kordes- korzystam tylko z ich usług :) Domi
Najlepsze ksero w Trójmieście ;) (3) Panowie przemili, uśmiechnięci i zawsze można się z nimi pośmiać ;) jakość... Paula Korzystam często, ża każdym razem w punkt. (1) Odwiedziłam już nie raz, za każdym razem w punkt. Piotr Gorąco POLECAM (1) Mogę z czystym sumieniem polecić tą firmę. Zakupiony toner Samsung ML-1860... Radek Kari - opinia (1) Wszystko w najlepszym porządku: tanio, szybko i bez problemów, szeroka... Kari Polecam! (2) Szybko,tanio i profesjonalnie.Obsługa miła i chętnie odpowie na ewentualne... Sylwia masakra (1) Po pierwsze obsługa jest chamska i kłamie na temat umówionego dnia... zniesmaczona klientka :) (1) Witam. Niedawno skorzystałem z usług firmy KORDES w postaci wydruków.... Kuba Druk "dwustronny" to jakaś kpina (1) Już w progu mina Pana ekspedienta mówiła mi, że łatwo nie będzie... Pierwsze... Niezadowolony ex-klient